Без комиссии
1  / 10
ЖК OXFORD, Розтермінування,  є-оселя , є - бомбосховище, є-відновлення ваучер - фото 1
ЖК OXFORD, Розтермінування,  є-оселя , є - бомбосховище, є-відновлення ваучер - фото 2
ЖК OXFORD, Розтермінування,  є-оселя , є - бомбосховище, є-відновлення ваучер - фото 3
ЖК OXFORD, Розтермінування,  є-оселя , є - бомбосховище, є-відновлення ваучер - фото 4
ЖК OXFORD, Розтермінування,  є-оселя , є - бомбосховище, є-відновлення ваучер - фото 5
ЖК OXFORD, Розтермінування,  є-оселя , є - бомбосховище, є-відновлення ваучер - фото 6
ЖК OXFORD, Розтермінування,  є-оселя , є - бомбосховище, є-відновлення ваучер - фото 7
ЖК OXFORD, Розтермінування,  є-оселя , є - бомбосховище, є-відновлення ваучер - фото 8
ЖК OXFORD, Розтермінування,  є-оселя , є - бомбосховище, є-відновлення ваучер - фото 9
ЖК OXFORD, Розтермінування,  є-оселя , є - бомбосховище, є-відновлення ваучер - фото 10

ЖК OXFORD, Розтермінування, є-оселя , є - бомбосховище, є-відновлення ваучер

Чайки

Пожаловаться
1 926 000 грн.
44 791 грн. за м²
15 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 июня 2025, ID: 3941661
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 43 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
Описание
Продаж квартир 7 будинок
1-к. у розстрочку 0% у ЖК OXFORD в с. Чайки - передмісті Києва, 10 хв. до м. Академмістечко.
Розтермінування без жодних переплат на 24 місяці
Перший внесок від 9900$
є- оселя
є - бомбосховище
Є-відновлення
Швидке будівництво - один тиждень - один поверх
Готовність першого будинку - кінець 2024 року
Збудовано всі 9 поверхів першого будинку за 2 місяці
Резервне живлення для ліфтів та водопостачання
ЖК OXFORD об'єднує в собі:
Безпеку - будівництво надійного бомбосховища згідно з державними нормами України
У межах ЖК будується державна загальноосвітня школа I-III ступенів
Невисока поверховість в 9 поверхів, де гармонійно поєднана сучасна англійська класика із затишком і сучасними традиціями комфортного життя
Доступні ціни на квартири
Велика територія зелених зон, скверів та дитячих майданчиків, що сприяють активному та комфортному відпочинку для всієї сім'ї.
Гарантія швидкого будівництва і добудови - надійний столичний забудовник Royal House.
. 7 будинок
Є інші варіанти квартир у цьому ЖК
Обратная связь
Тетяна
офлайн