1  / 9
ЖК Olympic Park Продаж 1к вул Миколи Бажана 17А м Бориспільська м Вирлиця - фото 1
ЖК Olympic Park Продаж 1к вул Миколи Бажана 17А м Бориспільська м Вирлиця - фото 2
ЖК Olympic Park Продаж 1к вул Миколи Бажана 17А м Бориспільська м Вирлиця - фото 3
ЖК Olympic Park Продаж 1к вул Миколи Бажана 17А м Бориспільська м Вирлиця - фото 4
ЖК Olympic Park Продаж 1к вул Миколи Бажана 17А м Бориспільська м Вирлиця - фото 5
ЖК Olympic Park Продаж 1к вул Миколи Бажана 17А м Бориспільська м Вирлиця - фото 6
ЖК Olympic Park Продаж 1к вул Миколи Бажана 17А м Бориспільська м Вирлиця - фото 7
ЖК Olympic Park Продаж 1к вул Миколи Бажана 17А м Бориспільська м Вирлиця - фото 8
ЖК Olympic Park Продаж 1к вул Миколи Бажана 17А м Бориспільська м Вирлиця - фото 9

ЖК Olympic Park Продаж 1к вул Миколи Бажана 17А м Бориспільська м Вирлиця

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
69 000 $
1 917 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5032628
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 36 м2
  • Площадь кухни 13.6 м2
  • Этаж 21 
  • Этажность 28 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
Описание
ЖК Olympic Park
Вул. Миколи Бажана 17А
Ст. метро Бориспільська
Ст. метро Вирлиця

Загальна площа - 36 м2
Площа кухні - 8 м2
Кімнат - 1
Поверх 21/28

• Квартира 1к з ремонтом.
Окрема спальня, санвузол, кухня-вітальня.
Панорамні вікна.

• ЖК комфорт класу.
Зі зручностей: закрита територія, гостьовий та підземний паркінг, цілодобова охорона та відеоспостереження, генератор.

• Інфраструктура: у пішій доступності кафе/ресторани, супермаркети, аптеки, відділення банків/пошти.

• Транспортна розв`язка -
Ст. метро Бориспільська 5 хв
Ст. метро Вирлиця 10 хв

Ціна 69 000 USD
Ціна 1 916 USD за м2
Обратная связь
Єлизавета
офлайн