1  / 20
ЖК Новопечерські Липки / Верхогляда Найкраща ціна  3 кімнатної з ремонтом 110м2 - фото 1
ЖК Новопечерські Липки / Верхогляда Найкраща ціна  3 кімнатної з ремонтом 110м2 - фото 2
ЖК Новопечерські Липки / Верхогляда Найкраща ціна  3 кімнатної з ремонтом 110м2 - фото 3
ЖК Новопечерські Липки / Верхогляда Найкраща ціна  3 кімнатної з ремонтом 110м2 - фото 4
ЖК Новопечерські Липки / Верхогляда Найкраща ціна  3 кімнатної з ремонтом 110м2 - фото 5
ЖК Новопечерські Липки / Верхогляда Найкраща ціна  3 кімнатної з ремонтом 110м2 - фото 6
ЖК Новопечерські Липки / Верхогляда Найкраща ціна  3 кімнатної з ремонтом 110м2 - фото 7
ЖК Новопечерські Липки / Верхогляда Найкраща ціна  3 кімнатної з ремонтом 110м2 - фото 8
ЖК Новопечерські Липки / Верхогляда Найкраща ціна  3 кімнатної з ремонтом 110м2 - фото 9
ЖК Новопечерські Липки / Верхогляда Найкраща ціна  3 кімнатної з ремонтом 110м2 - фото 10
ЖК Новопечерські Липки / Верхогляда Найкраща ціна  3 кімнатної з ремонтом 110м2 - фото 11
ЖК Новопечерські Липки / Верхогляда Найкраща ціна  3 кімнатної з ремонтом 110м2 - фото 12
ЖК Новопечерські Липки / Верхогляда Найкраща ціна  3 кімнатної з ремонтом 110м2 - фото 13
ЖК Новопечерські Липки / Верхогляда Найкраща ціна  3 кімнатної з ремонтом 110м2 - фото 14
ЖК Новопечерські Липки / Верхогляда Найкраща ціна  3 кімнатної з ремонтом 110м2 - фото 15
ЖК Новопечерські Липки / Верхогляда Найкраща ціна  3 кімнатної з ремонтом 110м2 - фото 16
ЖК Новопечерські Липки / Верхогляда Найкраща ціна  3 кімнатної з ремонтом 110м2 - фото 17
ЖК Новопечерські Липки / Верхогляда Найкраща ціна  3 кімнатної з ремонтом 110м2 - фото 18
ЖК Новопечерські Липки / Верхогляда Найкраща ціна  3 кімнатної з ремонтом 110м2 - фото 19
ЖК Новопечерські Липки / Верхогляда Найкраща ціна  3 кімнатної з ремонтом 110м2 - фото 20

ЖК Новопечерські Липки / Верхогляда Найкраща ціна 3 кімнатної з ремонтом 110м2

Киев, Печерский

Пожаловаться
460 000 $
4 182 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5031014
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 110 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность 18 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж 
Описание
3-кімнатної квартири в ЖК «Новопечерські Липки» Верхогляда 20
Планування: спальні зі своїми санвузлами та гардеробами, кухня окремо, повністю укомплектована меблями та технікою.
«Новопечерські Липки» – квартал бізнес-класу, розроблений для зручності його мешканців, з думкою про них продуманий до кожної деталі.
Займає площу понад 19 га в історичному, культурному та діловому центрі Києва – Печерському районі столиці. В безпосередній близькості розташовані центральні артерії міста – бульвари Дружби Народів та Лесі Українки, Кіквідзе, Залізничне шосе. Зручна транспортна розв'язка та близькість станції метро «Дружби Народів» знімають проблему транспортної доступності. 5 хвилин до метро, ​​25 хвилин до міжнародного аеропорту Бориспіль, 15 хвилин до Хрещатика, 7 хвилин до ТРЦ Ocean Plaza. Постійна якість будівельних робіт, впровадження новітніх технологій у будівництві, своєчасне введення будинків в експлуатацію — одні із складових успішності житлового кварталу «Новопечерські Липки». Свіже повітря та паркові зони сусідять з розвиненою інфраструктурою кварталу: SPA-салони, фітнес-клуб преміум-класу Gymmaxx, спортивні та ігрові майданчики, поле для футболу, кав'ярня, кондитерські, магазини, відділення банку, аптека, хімчистка, творчість, тенісна академія.