1  / 19
ЖК Квартет супер 3 к кв з сучасним ремонтом - фото 1
ЖК Квартет супер 3 к кв з сучасним ремонтом - фото 2
ЖК Квартет супер 3 к кв з сучасним ремонтом - фото 3
ЖК Квартет супер 3 к кв з сучасним ремонтом - фото 4
ЖК Квартет супер 3 к кв з сучасним ремонтом - фото 5
ЖК Квартет супер 3 к кв з сучасним ремонтом - фото 6
ЖК Квартет супер 3 к кв з сучасним ремонтом - фото 7
ЖК Квартет супер 3 к кв з сучасним ремонтом - фото 8
ЖК Квартет супер 3 к кв з сучасним ремонтом - фото 9
ЖК Квартет супер 3 к кв з сучасним ремонтом - фото 10
ЖК Квартет супер 3 к кв з сучасним ремонтом - фото 11
ЖК Квартет супер 3 к кв з сучасним ремонтом - фото 12
ЖК Квартет супер 3 к кв з сучасним ремонтом - фото 13
ЖК Квартет супер 3 к кв з сучасним ремонтом - фото 14
ЖК Квартет супер 3 к кв з сучасним ремонтом - фото 15
ЖК Квартет супер 3 к кв з сучасним ремонтом - фото 16
ЖК Квартет супер 3 к кв з сучасним ремонтом - фото 17
ЖК Квартет супер 3 к кв з сучасним ремонтом - фото 18
ЖК Квартет супер 3 к кв з сучасним ремонтом - фото 19

ЖК Квартет супер 3 к кв з сучасним ремонтом

Киев, Соломенский

Пожаловаться
232 000 $
3 222 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5033297
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 72 м2
  • Площадь кухни 17 м2
  • Этаж 21 
  • Этажность 26 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Лифт, Грузовой лифт 
Описание
Стильна квартира з панорамними вікнами у ЖК «Квартет»

Пропонується сучасна квартира на 21 поверсі в одному з найкращих житлових комплексів Києва — ЖК «Квартет».
Загальна площа — 72 м², і кожен метр тут продуманий до дрібниць.

У квартирі виконано новий якісний ремонт, використані сучасні матеріали та спокійні, стильні кольори. Житло повністю мебльоване та готове до заселення — заїжджай і живи без жодних додаткових витрат.

Панорамні вікна наповнюють простір світлом і відкривають захопливий вид на місто.
Зручне планування: простора кухня-вітальня, окрема спальня та власна гардеробна кімната, яка дозволяє зберігати порядок і комфорт.
У квартирі встановлена якісна побутова техніка від перевірених брендів.

ЖК «Квартет» — це комфорт бізнес-класу:
• сучасні швидкісні ліфти, які працюють навіть під час блекаутів
• доглянута територія, безпека та розвинена інфраструктура
• зручна транспортна розв’язка та близькість до центру міста

Ця квартира — ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, стиль і надійність.

A 2 6 2 9 3
Обратная связь
Корнелия
офлайн