Без комиссии
1  / 18
ЖК Кристал Авеню, іпотеку, постанови все розглядають., Продаж квартири - фото 1
ЖК Кристал Авеню, іпотеку, постанови все розглядають., Продаж квартири - фото 2
ЖК Кристал Авеню, іпотеку, постанови все розглядають., Продаж квартири - фото 3
ЖК Кристал Авеню, іпотеку, постанови все розглядають., Продаж квартири - фото 4
ЖК Кристал Авеню, іпотеку, постанови все розглядають., Продаж квартири - фото 5
ЖК Кристал Авеню, іпотеку, постанови все розглядають., Продаж квартири - фото 6
ЖК Кристал Авеню, іпотеку, постанови все розглядають., Продаж квартири - фото 7
ЖК Кристал Авеню, іпотеку, постанови все розглядають., Продаж квартири - фото 8
ЖК Кристал Авеню, іпотеку, постанови все розглядають., Продаж квартири - фото 9
ЖК Кристал Авеню, іпотеку, постанови все розглядають., Продаж квартири - фото 10
ЖК Кристал Авеню, іпотеку, постанови все розглядають., Продаж квартири - фото 11
ЖК Кристал Авеню, іпотеку, постанови все розглядають., Продаж квартири - фото 12
ЖК Кристал Авеню, іпотеку, постанови все розглядають., Продаж квартири - фото 13
ЖК Кристал Авеню, іпотеку, постанови все розглядають., Продаж квартири - фото 14
ЖК Кристал Авеню, іпотеку, постанови все розглядають., Продаж квартири - фото 15
ЖК Кристал Авеню, іпотеку, постанови все розглядають., Продаж квартири - фото 16
ЖК Кристал Авеню, іпотеку, постанови все розглядають., Продаж квартири - фото 17
ЖК Кристал Авеню, іпотеку, постанови все розглядають., Продаж квартири - фото 18

ЖК Кристал Авеню, іпотеку, постанови все розглядають., Продаж квартири

Петропавловская Борщаговка

Пожаловаться
83 500 $
1 340 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 7 декабря 2025, ID: 4561684
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 62.3 м2
  • Площадь кухни 13 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
іпотеку, постанови все розглядають.
Продаж чудової просторої двокімнатної квартири площею 62,7кв.м.
с.Петропавлівська Борщагівка,
вул.Оксамитова 9-а на 5 поверсі 16 поверхового будинку. Квартира в ЖК Кристал Авеню бізнес-класу з закритою територією 2 хв від кільцевої дороги.
В квартирі дві окремі просторі кімнати, кухня та два с/в. В квартиру заведено 380 в три фази.
Опалення газове індивідуальне.
Поряд багато продуктових магазинів, кафе, аптек, лікарських закладів та багато іншого.
В 5 хвилинах автомобілем ТЦ Променада та Ашан. Дуже затишне місце для комфортного проживання.
В квартирі зроблена якісна підготовка під ремонт в процесі якої використовувались лише якісні та дорогі матеріали.
До підготовки квартири під ремонт підходили дуже прискіпливо ( робилось як для себе), а саме:
-відновлена та перероблена система вентиляції квартири ( зараз працює повністю по тех. стандарту)
-демонтована майже вся штукатурка від забудовника, після чого було виявлено багато недоліків, таких як недозаповнені шви клеючими матеріалами та необхідність додаткового армування стін. Дані недоліки повністю та професіонально усунені.
-зроблена продумана підготовка під розводку електрики
-перероблена система водовідведення з врізанням системи дренажу кондиціонерів