Без комиссии
1  / 13
ЖК Європейський. - фото 1
ЖК Європейський. - фото 2
ЖК Європейський. - фото 3
ЖК Європейський. - фото 4
ЖК Європейський. - фото 5
ЖК Європейський. - фото 6
ЖК Європейський. - фото 7
ЖК Європейський. - фото 8
ЖК Європейський. - фото 9
ЖК Європейський. - фото 10
ЖК Європейський. - фото 11
ЖК Європейський. - фото 12
ЖК Європейський. - фото 13

ЖК Європейський.

Умань

Пожаловаться
78 200 $
978 $ за м²
6 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 23 февраля 2026, ID: 4776418
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Таунхаус 
  • Комнат
  • Общая площадь 80 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 2 сот.
  • Ремонт После строителей 
Описание
Продається сучасний таунхаус європейської якості від надійного забудовника.
Міцність та довговічність будівлі забезпечена використанням перевірених технологій під час її зведення. Усі матеріали, використанні у будівництві, відповідають європейським стандартам якості.
Біля будинку є переднє та заднє подвір’я.
Земельна ділянка - 2 сотки.
Площа таунхаусу - 80кв.м.: 2 спальніх кімнати,1 вітальна, 2 санвузли та велика кухня.
Будинок утеплений . Проведено всі необхідні комунікації (газ, вода, світло). Монолітне перекриття між поверхами та монолітні сходи .
Таунхауси розташовані у затишних районах Міщанка,Слобідка поряд є вся необхідна інфраструктура (магазини, зупинка, школа, садочок та ін.).МОЖЛИВА ЗМІНА ПЛАНУВАННЯ ТАУНХАУЗА ПІД КЛІЄНТА.ПАРКІНГ ПІД ДВІ АВТІВКИ.МОЖЛИВІСТЬ РОСТРОЧКИ ВІД ЗАБУДОВНИКА НА ДВА РОКИ !!!
За деталями телефонуйте за вказаним номером
Обратная связь
Вадім
офлайн