Без комиссии
1  / 17
ЖК Дмитрівський, 1к, 40м. Власник - фото 1
ЖК Дмитрівський, 1к, 40м. Власник - фото 2
ЖК Дмитрівський, 1к, 40м. Власник - фото 3
ЖК Дмитрівський, 1к, 40м. Власник - фото 4
ЖК Дмитрівський, 1к, 40м. Власник - фото 5
ЖК Дмитрівський, 1к, 40м. Власник - фото 6
ЖК Дмитрівський, 1к, 40м. Власник - фото 7
ЖК Дмитрівський, 1к, 40м. Власник - фото 8
ЖК Дмитрівський, 1к, 40м. Власник - фото 9
ЖК Дмитрівський, 1к, 40м. Власник - фото 10
ЖК Дмитрівський, 1к, 40м. Власник - фото 11
ЖК Дмитрівський, 1к, 40м. Власник - фото 12
ЖК Дмитрівський, 1к, 40м. Власник - фото 13
ЖК Дмитрівський, 1к, 40м. Власник - фото 14
ЖК Дмитрівський, 1к, 40м. Власник - фото 15
ЖК Дмитрівський, 1к, 40м. Власник - фото 16
ЖК Дмитрівський, 1к, 40м. Власник - фото 17

ЖК Дмитрівський, 1к, 40м. Власник

Дмитровка

Пожаловаться
49 999 $
1 266 $ за м²
10 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4630387
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 39.5 м2
  • Площадь кухни 12.2 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Видеонаблюдение, Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Квартира без комісії для покупця, в новобудові після якісного ремонту. Абсолютно нова і готова до заселення з 1 дня. Робилася як для себе.

Підлога натуральна паркетна дошка, тепла підлога на кухні та у ванінй кімнаті, стіни фарбовані, багато світла, гарний панорманий вигляд з вікна. Повноцінна ванна, рушникосушарня. Якісна сантехніка Grohe.

Автономне опалення, двоконтурний котел, великі радіатори, багато розеток, великий розкладний диван, кухонні меблі з натурального дерева.

Квартира повністю забезпечена сучасною новою технікою gorenje. Прально-сушильна машина.

Упорядкована прибудинкова територія, є місце для автомобіля, акуратний ремонт у підʼїзді.

Більше фото та відео надішлю у телеграм/вайбер. Телефонуйте та пишіть, буду рада допомогти.
Обратная связь
Андрій
офлайн