1  / 11
ЖК CONTINENT GREEN гараж за ціною паркомісця, Електрон 85 левандівка - фото 1
ЖК CONTINENT GREEN гараж за ціною паркомісця, Електрон 85 левандівка - фото 2
ЖК CONTINENT GREEN гараж за ціною паркомісця, Електрон 85 левандівка - фото 3
ЖК CONTINENT GREEN гараж за ціною паркомісця, Електрон 85 левандівка - фото 4
ЖК CONTINENT GREEN гараж за ціною паркомісця, Електрон 85 левандівка - фото 5
ЖК CONTINENT GREEN гараж за ціною паркомісця, Електрон 85 левандівка - фото 6
ЖК CONTINENT GREEN гараж за ціною паркомісця, Електрон 85 левандівка - фото 7
ЖК CONTINENT GREEN гараж за ціною паркомісця, Електрон 85 левандівка - фото 8
ЖК CONTINENT GREEN гараж за ціною паркомісця, Електрон 85 левандівка - фото 9
ЖК CONTINENT GREEN гараж за ціною паркомісця, Електрон 85 левандівка - фото 10
ЖК CONTINENT GREEN гараж за ціною паркомісця, Електрон 85 левандівка - фото 11

ЖК CONTINENT GREEN гараж за ціною паркомісця, Електрон 85 левандівка

Львов, Железнодорожный

Пожаловаться
5 200 $
274 $ за м²
12 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 августа 2025, ID: 4217116
Характеристики
  • Вид гаража Гараж 
  • Материал Металлический 
  • Общая площадь 19 м2
  • Коммуникации Асфальтированная дорога, Без коммуникаций 
  • Комфорт Охрана 
  • Инфраструктура Автомойка, Шиномонтаж, АЗС, Зарядка электромобилей, СТО, Автомагазин, Авторынок запчастей, Остановка транспорта 
Описание
ЖК CONTINENT GREEN поряд , гараж за ціною паркомісця
Продам металевий гараж у гаражному кооперативі ГБК електрон 85 , ( за мостом по дорозі на Білогорщу).

Можлива оренда 2 тис в міс

Прии бажані можна приватизувати та підключити світло.
Для потенційних покупців можливий торг на місці.
Обратная связь
Тарас
офлайн