1  / 9
ЖК Чотири Сезони без комісіі Є-ВІДНОВЛЕННЯто , є -оселя. - фото 1
ЖК Чотири Сезони без комісіі Є-ВІДНОВЛЕННЯто , є -оселя. - фото 2
ЖК Чотири Сезони без комісіі Є-ВІДНОВЛЕННЯто , є -оселя. - фото 3
ЖК Чотири Сезони без комісіі Є-ВІДНОВЛЕННЯто , є -оселя. - фото 4
ЖК Чотири Сезони без комісіі Є-ВІДНОВЛЕННЯто , є -оселя. - фото 5
ЖК Чотири Сезони без комісіі Є-ВІДНОВЛЕННЯто , є -оселя. - фото 6
ЖК Чотири Сезони без комісіі Є-ВІДНОВЛЕННЯто , є -оселя. - фото 7
ЖК Чотири Сезони без комісіі Є-ВІДНОВЛЕННЯто , є -оселя. - фото 8
ЖК Чотири Сезони без комісіі Є-ВІДНОВЛЕННЯто , є -оселя. - фото 9

ЖК Чотири Сезони без комісіі Є-ВІДНОВЛЕННЯто , є -оселя.

Одесса, Приморский

Пожаловаться
90 780 $
1 297 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4905801
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 70 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 19 
  • Этажность 24 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога, Без коммуникаций 
Описание
Новий житловий комплекс в гарному місці біля сквера ЖК Чотири Сезони.
Квартира в стані від забудовника. Висока стеля. . Всі лічильники. Заведені комунікацііі .
В комплексі повна автономія, закрита територія, підземний паркінг. На території вся інфраструктура, відміна транспортна розвʼязка. Квартира підходить під всі державні програми; є оселя, є_відновлення, постанови.
Якщо зацікавила, телефонуйте, записуйтесь на перегляд. Без комісії.
Обратная связь
Галина
офлайн