ЖК Автограф, 1к квартира 57 кв.м. 23000 грн.
23 000 грн.
392 грн. за м²
Добавлено: 19 февраля 2026, ID: 4769908
Характеристики
-
Без комиссии
Нет
-
Общая площадь
58.7 м2
-
Жилая площадь
18 м2
-
Площадь кухни
25 м2
-
Этаж
1
-
Этажность
57
Комфорт
Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Консъерж, Охраняемая территория, Лифт, Грузовой лифт
-
Коммуникации
Газ, Центральный водопровод, Центральная канализация
Описание
ЖК Автограф, вул. Жмаченка (Князя Романа Мстиславича) 28. Найкраща пропозиція біля парку та озер, метро Дарниця поряд. 18 поверх 25 поверхового будинку.
!!! Будинок повністю автономний Є генератор, працює ліфт,є тепло, вода, світло в холі будинку при відключеннях світла.
Простора та затишна квартира с захопливим краєвидом на парк та місто, повністю готова для проживання-"заходь і живи". Зручне розташування, закрита територія, конс'ерж сервіс, охорона, поряд з будинком парк Перемоги, супермаркети, кав'ярні.
Однокімнатна квартира з авторським дизайном.
3 роки після ремонту. Загальна площа 57 кв.м. Кухня-вітальня, та окрема спальня. І, додатково, чудовий балкон-тераса для відпочинку з захопливим краєвидом на парк та озера! Є також 2 просторих гардеробних кімнати.
Квартира повністю укомплектована сучасними меблями та технікою для комфортного проживання чи сдачі в оренду: вбудована кухня, артезіанська вода, багато різного освітлення, а також:
духова шафа і поверхня Bosch,
Кухонна витяжка
Посудомийна машина Ariston
Вбудований холодильник Candy
Мікрохвильовка Samsung