Без комиссии
1  / 20
Житловий будинок з комерційною нерухомістю - фото 1
Житловий будинок з комерційною нерухомістю - фото 2
Житловий будинок з комерційною нерухомістю - фото 3
Житловий будинок з комерційною нерухомістю - фото 4
Житловий будинок з комерційною нерухомістю - фото 5
Житловий будинок з комерційною нерухомістю - фото 6
Житловий будинок з комерційною нерухомістю - фото 7
Житловий будинок з комерційною нерухомістю - фото 8
Житловий будинок з комерційною нерухомістю - фото 9
Житловий будинок з комерційною нерухомістю - фото 10
Житловий будинок з комерційною нерухомістю - фото 11
Житловий будинок з комерційною нерухомістю - фото 12
Житловий будинок з комерційною нерухомістю - фото 13
Житловий будинок з комерційною нерухомістю - фото 14
Житловий будинок з комерційною нерухомістю - фото 15
Житловий будинок з комерційною нерухомістю - фото 16
Житловий будинок з комерційною нерухомістю - фото 17
Житловий будинок з комерційною нерухомістю - фото 18
Житловий будинок з комерційною нерухомістю - фото 19
Житловий будинок з комерційною нерухомістю - фото 20

Житловий будинок з комерційною нерухомістю

Новый Буг

Пожаловаться
250 000 $
179 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 24 мая 2026, ID: 5043764
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 1400 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 51 сот.
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Видеонаблюдение 
Описание
Продається затишний будинок із сучасним ремонтом + готова комерційна нерухомість на великій території!

Житловий будинок – 120 м²
Сучасний ремонт
Зручне планування
Комфорт для великої родини

Простора ділянка з:
Затишною деревʼяною альтанкою — ідеально для літнього відпочинку
2 складами:
900 м² склад — 5 зерноочисних машин (готове обладнання для бізнесу)
450 м² склад — чудово підходить для зберігання продукції, техніки або під оренду

Переваги:
Все на одній території — живи, працюй, заробляй
Підходить для агробізнесу, логістики або виробництва
Можливість одразу запускати власну справу!

Хочеш подивитись відеоогляд? Пиши/дзвони прямо зараз!
Обратная связь
Тетяна
офлайн