Продажа земельных участков в Украине

Продам землю сільськогосподарського призначення 3,28 га пай Вишневое 4
    32 000 $
    Продам або обменяю землю сільськогосподарського призначення 3,28 га землі(пай) на квартиру ,всі необхідні документи є реальному покупцю хороший торг від міста приблизно 25-30 км хороша родюча земля чорнозем.Можливий обмін на квартиру !
    Вишневое
    Продам землю сільськогосподарського призначення Лупарево 2
      4 200 $
      Продам землю сільськогосподарського призначення 2 Га Кадастровій номер : 4823382600:05:000:0603 Ціна 2100$ за 1 га. Пай не в оренді, готовий до переоформлення нотаріуса.
      Лупарево
        20 000 $
        Продам земельну ділянку-пай площею 1,36га . Земля с/г (сільськогосподарського призначення) . Знаходиться поряд з містом у Холмок . Дуже зручне розташування. Має два заїзди-один з траси Ужгород-Чоп , інший з Концова . Земля чиста, без зарослів та чагарнику. Обробляється . Зараз засаджена. Також можливий обмін на земельну ділянку.
        Ужгород
        Продам землю сільськогосподарського призначення Винница 2
          7 970 $
          Продам 2 земельних паї, загальною площею 3,5194 га. Місце знаходження Вінницька область. Кадастровий номер 052288000070010148, 0522883000070010147
          Винница, Ленинский
            15 000 $
            вʼїзд Першого травня 16 Всі документи на руках Від власника
            Харьков, Киевский
            Продам землю. Сумська область. Кролевецький район. Киев 4
              2 378 $
              Продам 1,67 га землі. м.Суми, Сумська область, Кролевецький район. Село Грузьке. Номер телефону- 06*********19 або 09*********03
              Киев, Шевченковский
              Продам землю, целевое нажначение под гараж Вышгород 7
                4 900 $
                Земля, непосредственно на въезде в ЖК Ярославичи ( слева от въезда), в комплекте отдам проект постройки гаража Эл-во, можно взять от соседнего кооператива, но можно и отдельно провести лично себе, ориентировочно 500$ 5 квт Пишите на вайбер или сюда сообщение т.к. нахожусь за границей