1  / 3
Земля фасад 25 метрів Пуща Водиця - фото 1
Земля фасад 25 метрів Пуща Водиця - фото 2
Земля фасад 25 метрів Пуща Водиця - фото 3

Земля фасад 25 метрів Пуща Водиця

Киев, Оболонский

Пожаловаться
140 000 $
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 февраля 2024, ID: 2645015
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Кадастровый номер 8000000000 
  • Площадь участка 10 соток
  • Коммуникации Центральная канализация 
  • Инфраструктура Школа, Остановка транспорта 
  • Ландшафт Озеро, Парк, Лес 
Описание
Продається фасадна земельна ділянка 10 соток у Пущі Водиці по вулиці Лісова
. Оболонський район.
Ділянка фасадна 25 метрів по фасаду. Четверта від французької школи. На ділянці дерева. Комунікації поруч із ділянкою. Міська каналізація вулицею. Призначення землі під Для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва індивідуальне садове будівництво. Приємний бонус 6 соток на фасаді, які можна використовувати під паркування або сад.(не для будівництва). Відмінне місце розташування. Поруч зупинка маршруток.
8000000000:85:625:0028
Обратная связь
Альона АН КВАРТАЛ
офлайн
Похожие объявления
УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Киев 3
    12 000 $
    УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Велика лісова ділянка з комунікаціями 24 км від Києва. Локація: с. Осиково (Фастівський/Бучанський район), 24 км від КП. Ділянка в оточенні вікового соснового лісу. Прямо через дорогу від діючого елітного КМ Swisstown. ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО ДЛЯ ЗАБУДОВНИКА? Цільове призначення: Під житлове будівництво. Повністю розроблено генеральний план під котеджне містечко. Газифікація: На ділянку вже заведено газ середнього тиску. Електрика: Готовий та затверджений проект на 4 МВт. СУПЕР-ЦІНА: 500 USD / сотка (Найкраща пропозиція в локації для такого об'єму!) Загальна вартість ділянки (300 соток): 120 000 USD. Маємо інші цікаві пропозиції та ділянки різної площі у цій локації!
    Киев
    УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Макаров 3
      120 000 $
      УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Велика лісова ділянка з комунікаціями 24 км від Києва. Локація: с. Осиково (Фастівський/Бучанський район), 24 км від КП. Ділянка в оточенні вікового соснового лісу. Прямо через дорогу від діючого елітного КМ Swisstown. ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО ДЛЯ ЗАБУДОВНИКА? Цільове призначення: Під житлове будівництво. Повністю розроблено генеральний план під котеджне містечко. Газифікація: На ділянку вже заведено газ середнього тиску. Електрика: Готовий та затверджений проект на 4 МВт. СУПЕР-ЦІНА: 500 USD / сотка (Найкраща пропозиція в локації для такого об'єму!) Загальна вартість ділянки (300 соток): 120 000 USD. Маємо інші цікаві пропозиції та ділянки різної площі у цій локації! +380973562483 (WhatsApp)
      Макаров
      Участок 2 гектара в Харькове! Асфальт. подъезд! Недорого Харьков 3
        30 000 $
        Цена снижена! Участок 2 гектара в Харькове ( район ХТЗ, просп. Индустриальный). Приватизированный, целевое назначение- сельхоз. ОСГ ( не пай). Подъезд асфальтированный. Идеально под бизнес- идеи ( логистику, складское, производственное, сельхоз. и т.д.) Цена- экв. 30000. С торгом! ( есть возможность приобрести рядом ещё 2 га). 067-984-19-63, 050-557-90-11
        Харьков, Индустриальный
        офлайн
        Альона АН КВАРТАЛ
        На сайте с 16 апреля 2020