1  / 4
Земельна ділянка в Міжріччі - котеджне містечко на березі Десни - фото 1
Земельна ділянка в Міжріччі - котеджне містечко на березі Десни - фото 2
Земельна ділянка в Міжріччі - котеджне містечко на березі Десни - фото 3
Земельна ділянка в Міжріччі - котеджне містечко на березі Десни - фото 4

Земельна ділянка в Міжріччі - котеджне містечко на березі Десни

Киев, Святошинский

Пожаловаться
4 000 $
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 23 января 2025, ID: 3502409
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города до 5 км. 
  • Кадастровый номер 3221888800 
  • Площадь участка 14 соток
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детская площадка 
Описание
Продам земельну ділянку в КМ Міжріччя. В містечку є всі комунікації, асфальтовані дороги, ведеться обслуговування (вивіз сміття, чистка від снігу, освітлення, і т.д). Містечко закритого типу (вїзд по перепусткам). До Києва - 9 км (15 хв на авто), до Вишгорода - 5 км (5 хв на авто).
Розвинена інфраструктура - садочки, школи, магазини, дитячі і спортивні майданчики. Прямо з містечка курсує маршрутка на Київ (до метро Героїв Дніпра).
Котеджне містечко Міжріччя знаходиться на березі річки Десна (є паркова зона) + на території є озера з облаштованими пляжами.
Земельна ділянка площею 14 соток, прямокутна, без перепадів та ям. Є паркан з 2х сторін
Вартість ділянка - 56000дол.(4000 дол/сотка), без комісії.
Обратная связь
Татьяна
офлайн
Похожие объявления
Земельна ділянка під забудову с. Глиниці Львов 4
    30 000 $
    Земельна ділянка під забудову знаходиться поруч з державним кордоном з Польщею в с. Глиниці. На продаж пропонується 30 сот, можливий продаж усієї площі 50 сот за додаткову оплату. Деталі за телефоном
    Львов, Глиниці
    Продаж земельної ділянки 15 с. Летичев 3
      3 000 $
      Продається приватизована земельна ділянка площою 15 соток під забудову по вулиці Дорошенка, район Пітомніка. Усі документи в наявності, можливий торг.
      Летичев
      12 соток около р. Десны в Броварском р-не в с. Пуховке в коттеджном городке! Бровары 8
        36 000 $ Торг
        Предлагаю Вам на продажу удачный участок 12 соток в Броварском районе, в с. Пуховка, 200м до берега Десны. Участок прямоугольной формы, заезд с двух дорог, можно купить и разделить его на 2 участка, свет и газ по улице, рядом магазин, ресторан, остановка общественного транспорта, все вокруг застраиваются, цена 3000 у.е. за сотку. Без комиссии!
        Бровары, Пуховка
        офлайн
        Татьяна
        На сайте с 16 апреля 2020