1  / 8
Земельна ділянка під будівництво Глеваха - фото 1
Земельна ділянка під будівництво Глеваха - фото 2
Земельна ділянка під будівництво Глеваха - фото 3
Земельна ділянка під будівництво Глеваха - фото 4
Земельна ділянка під будівництво Глеваха - фото 5
Земельна ділянка під будівництво Глеваха - фото 6
Земельна ділянка під будівництво Глеваха - фото 7
Земельна ділянка під будівництво Глеваха - фото 8

Земельна ділянка під будівництво Глеваха

Глеваха

Пожаловаться
22 490 $
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 22 января 2025, ID: 3497611
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города до 15 км. 
  • Площадь участка 9.4 соток
  • Инфраструктура Детский сад, Остановка транспорта, Аптека, ЖД станция 
Описание
Вашій увазі ділянка, яку підбирали для себе довго і ретельно, чи нема курей свиней у сусідів, чи не сильно шумить траса чи потяг, чи нормально виїхати на Київ вранці, магазини, інфраструктура і тп. Одже, ділянка чиста, рівна і суха. Є дозвіл на будівництво, проведено світло, викопана криниця та встановлено септик. Також огородили сіткою пвх. До метро 14 км, виїзд через світлофор, а не розворіт що ранку як лоторея. Ділянка не за переїздом, вул Фастівська 23, навколо нові забудови, сусіди лише з одного боку, адже по решті периметру вулиця, тихе місце, одразу біля лісосмуги. Також поруч цнап, Сільпо, Фора, зупинка електрички, все ж таки є сподівання що це має бути нормальним і швидким шляхом до центру столиці. Кадастровий номер і локація на фото. Реальному покупцеві торг.
Обратная связь
Ігор
офлайн
Похожие объявления
УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Киев 3
    12 000 $
    УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Велика лісова ділянка з комунікаціями 24 км від Києва. Локація: с. Осиково (Фастівський/Бучанський район), 24 км від КП. Ділянка в оточенні вікового соснового лісу. Прямо через дорогу від діючого елітного КМ Swisstown. ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО ДЛЯ ЗАБУДОВНИКА? Цільове призначення: Під житлове будівництво. Повністю розроблено генеральний план під котеджне містечко. Газифікація: На ділянку вже заведено газ середнього тиску. Електрика: Готовий та затверджений проект на 4 МВт. СУПЕР-ЦІНА: 500 USD / сотка (Найкраща пропозиція в локації для такого об'єму!) Загальна вартість ділянки (300 соток): 120 000 USD. Маємо інші цікаві пропозиції та ділянки різної площі у цій локації!
    Киев
    УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Макаров 3
      120 000 $
      УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Велика лісова ділянка з комунікаціями 24 км від Києва. Локація: с. Осиково (Фастівський/Бучанський район), 24 км від КП. Ділянка в оточенні вікового соснового лісу. Прямо через дорогу від діючого елітного КМ Swisstown. ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО ДЛЯ ЗАБУДОВНИКА? Цільове призначення: Під житлове будівництво. Повністю розроблено генеральний план під котеджне містечко. Газифікація: На ділянку вже заведено газ середнього тиску. Електрика: Готовий та затверджений проект на 4 МВт. СУПЕР-ЦІНА: 500 USD / сотка (Найкраща пропозиція в локації для такого об'єму!) Загальна вартість ділянки (300 соток): 120 000 USD. Маємо інші цікаві пропозиції та ділянки різної площі у цій локації! +380973562483 (WhatsApp)
      Макаров
      Участок 2 гектара в Харькове! Асфальт. подъезд! Недорого Харьков 3
        30 000 $
        Цена снижена! Участок 2 гектара в Харькове ( район ХТЗ, просп. Индустриальный). Приватизированный, целевое назначение- сельхоз. ОСГ ( не пай). Подъезд асфальтированный. Идеально под бизнес- идеи ( логистику, складское, производственное, сельхоз. и т.д.) Цена- экв. 30000. С торгом! ( есть возможность приобрести рядом ещё 2 га). 067-984-19-63, 050-557-90-11
        Харьков, Индустриальный
        офлайн
        Ігор
        На сайте с 16 апреля 2020