1  / 8
Земельна ділянка м.Нетішин: Солов’є; участок для ведення С/Г біля лісу - фото 1
Земельна ділянка м.Нетішин: Солов’є; участок для ведення С/Г біля лісу - фото 2
Земельна ділянка м.Нетішин: Солов’є; участок для ведення С/Г біля лісу - фото 3
Земельна ділянка м.Нетішин: Солов’є; участок для ведення С/Г біля лісу - фото 4
Земельна ділянка м.Нетішин: Солов’є; участок для ведення С/Г біля лісу - фото 5
Земельна ділянка м.Нетішин: Солов’є; участок для ведення С/Г біля лісу - фото 6
Земельна ділянка м.Нетішин: Солов’є; участок для ведення С/Г біля лісу - фото 7
Земельна ділянка м.Нетішин: Солов’є; участок для ведення С/Г біля лісу - фото 8

Земельна ділянка м.Нетішин: Солов’є; участок для ведення С/Г біля лісу

Нетешин

Пожаловаться
200 $
34 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 27 августа 2024, ID: 3009618
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Кадастровый номер 6810500000 
  • Площадь участка 25 соток
  • Инфраструктура Остановка транспорта 
  • Ландшафт Холмы, Лес 
Описание
Продам земельну ділянку для ведення особистого сільського господарства. (Чудова локація. Ділянка знаходиться біля лісу).

Підійде для ведення особистого господарства; для відпочинку (можна на ділянці встановити вагончик, без заміни документів); для підприємницької діяльності (вирощувати с/г культури для подальшого збуту), або ж виробити документи «під забудову» будинку мрії.

Враховуючи прекрасне місцерозташування, можна також розглянути бізнес ідею, створення зони відпочинку. (обсяг ділянки дозволить втілити різні ідеї).

Знаходиться в м.Нетішин, вулиця Соловʼєвська.

Площа 0,252 га. (25,2 соток).

Ціна - 200$ за сотку землі.

Кадастровий номер: 68*****000:02:001:0915.

Приватна форма власності.

Всі документи на руках.

Звертайтеся, все покажемо і розкажемо.
Обратная связь
Prodam
офлайн
Похожие объявления
Дачный участок Ст."Озерный 3".рн. Санрея. Днепр 3
    12 000 $
    Дачный участок Ст."Озерный 3", Днепровский рн, рядом Подгороднее, дорога на Санрей, 8 соток,приватизирован,кадастровый номер,21/39 м.,есть про рабский вагончик, электричество, поливная вода, участок огражден, фруктовые деревья, 200 м. залив р. Самары,рядом маршрутка.
    Днепр, Самарский, Подгородное
    Участок под застройку 17.5 соток в с. Семиполки Бровары 12
      8 500 $
      Продам земельный участок в с. Семиполки, ул. Есенина 17,5 соток. Целевое назначение – строительство индивидуального жилого дома. Кадастровый номер: 3221288801:01:054:0019 Акт на землю. Участок прямоугольной формы, расположен в тихом месте. На участке ничего нет. Свет и газ рядом, асфальтированная дорога аж до самого участка. До центра села 5 мин. на машине, 300 м от Черниговской трассы. В селе Семиполки есть все необходимое: школа, садик, поликлиника, амбулатория, магазины, аптеки и кафе. Расстояние до Киева 50 км
      Бровары, Семиполки
      Без %. Фасад Старооб.траси в с.Козин. Два під'їзди. Ідеально КОМЕРЦІЯ! Киев 18
        150 000 $
        • смт. Козин. Обухівський район, Старообухівська траса, 18км до Великої Кільцевої, 32км до центра міста • Поруч престижна котеджна забудова, 5 км (5 хвилин) до центру Козина. • Двостороння ділянка розташована по фасаду Старообухівської траси біля готелю Сосновий бір з одного боку та на тупиковій асфальтованій вулиці з іншого боку в оточенні соснового лісу. • 15 соток, правильної прямокутної форми, 32 (фасад) Х 48м. • ГАЗ по вулиці. $150.000 ($10.000/сотка), без комісії для покупця
        Киев, Голосеевский