1  / 11
Земельна ділянка 26 соток з СТО, мийкою та готелем - фото 1
Земельна ділянка 26 соток з СТО, мийкою та готелем - фото 2
Земельна ділянка 26 соток з СТО, мийкою та готелем - фото 3
Земельна ділянка 26 соток з СТО, мийкою та готелем - фото 4
Земельна ділянка 26 соток з СТО, мийкою та готелем - фото 5
Земельна ділянка 26 соток з СТО, мийкою та готелем - фото 6
Земельна ділянка 26 соток з СТО, мийкою та готелем - фото 7
Земельна ділянка 26 соток з СТО, мийкою та готелем - фото 8
Земельна ділянка 26 соток з СТО, мийкою та готелем - фото 9
Земельна ділянка 26 соток з СТО, мийкою та готелем - фото 10
Земельна ділянка 26 соток з СТО, мийкою та готелем - фото 11

Земельна ділянка 26 соток з СТО, мийкою та готелем

Черновцы

Пожаловаться
500 000 $
714 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 5 марта 2026, ID: 4823471
Характеристики
  • Общая площадь 700 м2
Описание
Шукаєте велику земельну ділянку, комерційного призначення біля Калинівського ринку з усіма зручностями? Тоді пропонуємо розглянути цю пропозицію - 26 соток на перехресті вулиць Калинівської та Хотинської з діючою СТО та мийкою та готелем, загальною площею будівлі - 700 м2.

Дуже зручно під автосалон, великий продуктовий супермаркет, складський комплекс, або під діюче призначення - СТО. Навпроти АЗС ОККО, поруч велика кількість різноманітних магазинів та закладів харчуванні. В 200 м ринок "Калинка".

До ділянки підведені міські комунікації - електрика, потужністю 10 кВт, але можна збільшити, водопостачання. Водовідведення - велика вигрібна яма. Опалення - твердопаливний котел та газовий котел.

Щоб отримати більше інформації, телефонуйте.

Код об'єкта: n108`299245`13. АН "Атланта".
Більше інформації та світлин за посиланням: https://www.atlanta.ua/chernovtsy/object/prochee/299245
Обратная связь
АН 'Атланта'
офлайн