Без комиссии
1  / 12
Здана 2км квартира з балконом.Є котел - фото 1
Здана 2км квартира з балконом.Є котел - фото 2
Здана 2км квартира з балконом.Є котел - фото 3
Здана 2км квартира з балконом.Є котел - фото 4
Здана 2км квартира з балконом.Є котел - фото 5
Здана 2км квартира з балконом.Є котел - фото 6
Здана 2км квартира з балконом.Є котел - фото 7
Здана 2км квартира з балконом.Є котел - фото 8
Здана 2км квартира з балконом.Є котел - фото 9
Здана 2км квартира з балконом.Є котел - фото 10
Здана 2км квартира з балконом.Є котел - фото 11
Здана 2км квартира з балконом.Є котел - фото 12

Здана 2км квартира з балконом.Є котел

Ивано-Франковск

Пожаловаться
45 000 $
672 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 4 декабря 2025, ID: 4538916
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 67 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продається простора двокімнатна квартира площею 67 м в обжитому будинку на 8-му поверсі з панорамним видом на озеро! Ідеальне місце для тих, хто любить природу та комфорт, адже поруч рекреаційна зона, озеро та річка. Чудовий варіант для активної молоді свіже повітря, прогулянки та спорт просто біля дому. Будинок вже зданий і повністю заселений. Зручне розташування в межах Івано-Франківська, всі необхідні магазини й транспорт поруч. Терміновий продаж, дуже вигідна ціна! Не пропусти шанс придбати житло своєї мрії за привабливою ціною!
Обратная связь
Іванна
офлайн
Похожие объявления
НАЙКРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ- 2 кім.кв. на Митниці Черкассы 2
  • Двухкомнатная
  • 51 м2
  • 9 / 10 эт.
51 000 $
Пропонується затишна квартира площею майже 51 кв.м. на 9 поверсі доглянутого Цегляного будинку в р-ні МИТНИЦІ. Ідеальний варіант для життя або інвестиції. - Зручне планування — 2 окремі кімнати - Кухня 7,4 м² - Роздільний санвузол - Балкон Квартира у житловому стані: збережений паркет, пофарбовані стелі, шпалери та кахель. Централізоване опалення та гаряча вода. Залишаються меблі та техніка: холодильник, газова плита, пральна машина, телевізор, кондиціонер. Встановлені лічильники на воду, газ та електроенергію. БОНУС: є кладовка для зберігання речей. Над квартирою — повноцінний техповерх, що забезпечує додаткову тепло- та шумоізоляцію і захист від протікань. Цегляний будинок, тихий внутрішній двір, працює ліфт. Телефонуйте — квартира варта вашої уваги!
Черкассы
ПРЕМІАЛЬНА 2-рівнева кв з ТЕРАСОЮ в ПРЕСТИЖНОМУ комплексі Черкассы 20
  • Трехкомнатная
  • 120 м2
  • 4 / 5 эт.
140 000 $
Формат PRIVATE HOUSE — дворівнева квартира з власною терасою в ЖК «Другий Парковий» Це не просто квартира — це статус, простір і комфорт нового рівня. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою преміум-класу. Заходь і живи без додаткових витрат. Технології та комфорт: - Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел) -Тепла підлога по всій квартирі -Кондиціонери в кожній кімнаті -Сигналізація - Лічильники на всі комунікації - Два виходи на терасу Раціональне планування: Перший рівень: – Простора зала для прийому гостей – Стильна кухня – Передпокій – Гостьовий санвузол з душовою Другий рівень: – Дитяча кімната – Основна спальня – Гардеробна – Великий санвузол з ванною Дизайнерський ремонт виконаний із якісних матеріалів: LED-підсвітка, мідна проводка, сучасні оздоблювальні рішення. + Додатково можна придбати кладову на поверсі. Ця картира альтернатива ПРИВАТНОМУ БУДИНКУв ммісті: -120 кв.м простору - два поверхи СВОБОДИ -ТЕРАСА- для ваших сімейних вечорів -закрите подвіря з відеонаглядом Прямий продаж - ключі отримаєте в день угоди. Це ідеальний варіант для тих, хто звик обирати найкраще. Квартира, яка підкреслює статус власника.
Черкассы
Продам 3 ком.кв.проспект Гагарина Днепр 3
  • Трехкомнатная
  • 196 м2
  • 11 / 14 эт.
95 000 $
Продам 3 ком.кв.проспект Гагарина 95А, дом 2010 г.11 эт.196 кв.м. свободная планировка, после строителей, рядом Ботанический сад ДНУ, Парк Гагарина, супермаркеты. Можем разделить квартиру на 2 квартиры.
Днепр, Шевченковский
офлайн
Іванна
На сайте с 16 апреля 2020