1  / 20
Здам в оренду свою 1-кімн. євродвушку вул.Осіння 33 5хв. м.Академмістечко. - фото 1
Здам в оренду свою 1-кімн. євродвушку вул.Осіння 33 5хв. м.Академмістечко. - фото 2
Здам в оренду свою 1-кімн. євродвушку вул.Осіння 33 5хв. м.Академмістечко. - фото 3
Здам в оренду свою 1-кімн. євродвушку вул.Осіння 33 5хв. м.Академмістечко. - фото 4
Здам в оренду свою 1-кімн. євродвушку вул.Осіння 33 5хв. м.Академмістечко. - фото 5
Здам в оренду свою 1-кімн. євродвушку вул.Осіння 33 5хв. м.Академмістечко. - фото 6
Здам в оренду свою 1-кімн. євродвушку вул.Осіння 33 5хв. м.Академмістечко. - фото 7
Здам в оренду свою 1-кімн. євродвушку вул.Осіння 33 5хв. м.Академмістечко. - фото 8
Здам в оренду свою 1-кімн. євродвушку вул.Осіння 33 5хв. м.Академмістечко. - фото 9
Здам в оренду свою 1-кімн. євродвушку вул.Осіння 33 5хв. м.Академмістечко. - фото 10
Здам в оренду свою 1-кімн. євродвушку вул.Осіння 33 5хв. м.Академмістечко. - фото 11
Здам в оренду свою 1-кімн. євродвушку вул.Осіння 33 5хв. м.Академмістечко. - фото 12
Здам в оренду свою 1-кімн. євродвушку вул.Осіння 33 5хв. м.Академмістечко. - фото 13
Здам в оренду свою 1-кімн. євродвушку вул.Осіння 33 5хв. м.Академмістечко. - фото 14
Здам в оренду свою 1-кімн. євродвушку вул.Осіння 33 5хв. м.Академмістечко. - фото 15
Здам в оренду свою 1-кімн. євродвушку вул.Осіння 33 5хв. м.Академмістечко. - фото 16
Здам в оренду свою 1-кімн. євродвушку вул.Осіння 33 5хв. м.Академмістечко. - фото 17
Здам в оренду свою 1-кімн. євродвушку вул.Осіння 33 5хв. м.Академмістечко. - фото 18
Здам в оренду свою 1-кімн. євродвушку вул.Осіння 33 5хв. м.Академмістечко. - фото 19
Здам в оренду свою 1-кімн. євродвушку вул.Осіння 33 5хв. м.Академмістечко. - фото 20

Здам в оренду свою 1-кімн. євродвушку вул.Осіння 33 5хв. м.Академмістечко.

Киев, Святошинский

Пожаловаться
22 000 грн.
393 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 7 апреля 2026, ID: 4917337
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 56 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 25 
  • С мебелью Да 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Видеонаблюдение, Консъерж, Парковочное место, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Метро, Рынок, Детская площадка, Аптека, Отделение почты, Автовокзал 
  • Дополнительно Только семьям, Можно студентам, Можно с детьми 
Описание
0%комісії. Пропонується в довготривалу оренду світла тепла простора євродвушка за адресою:м.Київ, вул.Осіння, 33 Осенняя, 33
56/20/16, H-2,75
В наявності: балкон, хол, холодильник, 2 телевізори, бойлер, кондиціонер, мікрохвильова піч, пральна машина, ліжко, диван, підлога з підігрівом, дзеркальна вмістка гардеробна.
В будинку: 3 ліфти; домофон;консьєрж; підземний паркінг;аптека;3 супермаркети;
салони краси; ощадбанк, бомбосховище.
Розташування:
м.Академмістечко 5хв. пішки,
в пішій доступності:ліс, озера, супермаркети, ринок.школи, дит.садки.
транспорт:розгалужена транспортна розв'язка
Власник.Без комісії.
Без посередників.
Обратная связь
380932247323
офлайн