1  / 20
Здам в оренду офісні приміщення вул Броварська Бориспіль - фото 1
Здам в оренду офісні приміщення вул Броварська Бориспіль - фото 2
Здам в оренду офісні приміщення вул Броварська Бориспіль - фото 3
Здам в оренду офісні приміщення вул Броварська Бориспіль - фото 4
Здам в оренду офісні приміщення вул Броварська Бориспіль - фото 5
Здам в оренду офісні приміщення вул Броварська Бориспіль - фото 6
Здам в оренду офісні приміщення вул Броварська Бориспіль - фото 7
Здам в оренду офісні приміщення вул Броварська Бориспіль - фото 8
Здам в оренду офісні приміщення вул Броварська Бориспіль - фото 9
Здам в оренду офісні приміщення вул Броварська Бориспіль - фото 10
Здам в оренду офісні приміщення вул Броварська Бориспіль - фото 11
Здам в оренду офісні приміщення вул Броварська Бориспіль - фото 12
Здам в оренду офісні приміщення вул Броварська Бориспіль - фото 13
Здам в оренду офісні приміщення вул Броварська Бориспіль - фото 14
Здам в оренду офісні приміщення вул Броварська Бориспіль - фото 15
Здам в оренду офісні приміщення вул Броварська Бориспіль - фото 16
Здам в оренду офісні приміщення вул Броварська Бориспіль - фото 17
Здам в оренду офісні приміщення вул Броварська Бориспіль - фото 18
Здам в оренду офісні приміщення вул Броварська Бориспіль - фото 19
Здам в оренду офісні приміщення вул Броварська Бориспіль - фото 20

Здам в оренду офісні приміщення вул Броварська Бориспіль

Борисполь

Пожаловаться
4 200 грн.
300 грн. за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 19 декабря 2024, ID: 3378568
Характеристики
  • Расположение Отдельное помещение 
  • Тип объекта Административное здание 
  • Общая площадь 14 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Санузел Да 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Здам в оренду офісні приміщення в Борисполі , вул.Броварська. До Київського шляху, 100м , до зупинки 100м, поряд супермаркети, інші будівлі комерції та офіси.

Окремо стояча 2х поверхова будівля. Вся розподілена на офісні приміщення

До оренди пропонується кабінет на 2му поверсі , 14 м кв. Можна зняти і більші - 20, 25, 30, 50

приміщення офісів опалюються твердопаливним котлом на всі офіси, є охорона.

Туалет загальний, один , на 2 кабінки.
300+ 50 грн на кожний квадрат орендованого приміщення - оплата води, прибирання, охорони. Тобто загалом 350 грн за квадрат. На електроенергію в кожному приміщення свій лічильник, тарифи на електроенергію-9.70 грн за 1 кВт.

Об,ява від ріелтора, оплата послуг ріелтора - 50% від вартості орендованого приміщення , разово. Оплачує орендар
Обратная связь
Ирина
офлайн