Здам в оренду кімнату, вул. О.Польового, район Східний
Добавлено: 27 января 2026, ID: 4704172
Характеристики
-
Комнат
3
-
Общая площадь
84 м2
-
Площадь кухни
12 м2
-
Этаж
10
-
Этажность
10
-
Меблирование
Да
-
Комфорт
Душевая кабина, Мебель на кухне
-
Коммуникации
Газ
-
Инфраструктура
Остановка транспорта, Аптека
-
Дополнительно
Можно студентам
Описание
Від власника. Без посередників. На тривалий термін.
Здам, в трикімнатній квартирі, кімнати площею 19 і 14 метрів квадратних. Кімнати не прохідні, кожна закривається на ключ.
Кімнати для людей без шкідливих звичок та без домашніх тварин. Розрахунок на одну людину в одну кімнату, не пари.
Житло в новобудові з індивідуальним опаленням та гарячою водою.
Вартість: 90$ в місяць + газ, вода, електроенергія по лічильнику, пропорційно між мешканцями.
Район Східний. До зупинки 250 метрів (пішки - 4 хв.). В центр 2-3 зупинки міським транспортом (пішки - 20 хв.). Поряд магазини, АТБ, оздоровчий центр «Каруна», Парк Національного відродження.
В квартирі: холодильник з морозильною камерою, пральна машина, мікрохвильова піч, WiFi, душова кабіна, великий балкон.
Похожие объявления
9
койке-место для девушки без хозяйки, в 2-кквартире ,есть вся мебель и техника. Свободно готова к заселению
Сдам комнату с 1 хозяйкой на ж.м.Победа-3 дом у остановки.
диван.чистота.интернет.стиральная есть.своя мебель
Проживание с хозяйкой.комнаті раздельніе риелтор 100%
на поселение 10000грн
5
Здається окрема кімната 19 кв.м, у 2-х кімн. квартирі по вулиці Григоренко 7а, на сьомому поверсі, з балконом. Всі необхідні меблі для проживання присутні. Холодильник, мікрохвильова піч, пральна машина. Поруч проживає власниця на пенсії. Здається тільки для однієї дівчини без вредних привичок. До метро Позняки пару зупинок транспортом, або 15-20 хвилин пішки. Вартість кімнати 4500 грн . Агенція