1  / 3
Здам ГАРАЖ на Молдаванці (>30 м²) вул. Головківська / ЖК Михайлівське - фото 1
Здам ГАРАЖ на Молдаванці (>30 м²) вул. Головківська / ЖК Михайлівське - фото 2
Здам ГАРАЖ на Молдаванці (>30 м²) вул. Головківська / ЖК Михайлівське - фото 3

Здам ГАРАЖ на Молдаванці (>30 м²) вул. Головківська / ЖК Михайлівське

Одесса, Хаджибейский

Пожаловаться
6 000 грн.
188 грн. за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 7 апреля 2026, ID: 4918916
Характеристики
  • Вид гаража Гараж 
  • Материал Кирпичный 
  • Общая площадь 32 м2
  • Коммуникации Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Комфорт Стеллажи, Охрана, Видеонаблюдение 
  • Инфраструктура Автомойка, Шиномонтаж, АЗС, Зарядка электромобилей, СТО, Автомагазин, Авторынок запчастей, Остановка транспорта 
Описание
На телефонні дзвінки відповідаю рідко.
З усіх питань - краще ПИШІТЬ  ;-)

Здам ВЕЛИКИЙ ГАРАЖ (>30 м²) на Головківській / ЖК Михайлівське Містечко

Район Молдаванки та Михайлівського майдану (Михайлівське Містечко)

Знаходиться на вулиці Головківська, поруч із ЖК Михайлівське Містечко.

Заїзд лише з боку вул. Головківської.

Неподалік знаходяться:
вул. Головківська, Дмитра Іванова, Бабеля, Скісна, Середня, Комітетська, Михайлівська площа, Михайлівська, Картамишевська, Балківська, Розкидайлівська, М'ясоїдівська, Богдана Хмельницького, Запорізька, Степова, Дальницька, Колонтаївська, Прохоровська, Болгарська, Високий провулок, Садиковська, Майстерська, Сєрова, Мечникова, Рачкова, Тираспольська, Старорізнична, Кузнечна, Дігтярна, Спиридонівська, провулок Ушинського, Асташкіна, Льва Толстого, Новосельського, площа Віри Холодної.

Гаражний кооператив.
Є охорона, відеонагляд.

Гараж кам'яний, підлога – бетон.
Є стелажі, світло, розетки, електрика.
Ями немає.

Чистий, сухий та порожній.

Зручна транспортна розв'язка.
Неподалік знаходяться зупинки маршруток, трамвая та міжміського транспорту.

Під автомобіль, мотоцикл, місце для зберігання особистих речей.
Обратная связь
Продавец
офлайн