1  / 4
Здам ФАСАДне приміщення 67м2 в ЖК Агам - фото 1
Здам ФАСАДне приміщення 67м2 в ЖК Агам - фото 2
Здам ФАСАДне приміщення 67м2 в ЖК Агам - фото 3
Здам ФАСАДне приміщення 67м2 в ЖК Агам - фото 4

Здам ФАСАДне приміщення 67м2 в ЖК Агам

Крюковщина

Пожаловаться
32 500 грн.
485 грн. за м²
17 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 декабря 2024, ID: 3384342
Характеристики
  • Расположение Фасадное помещение 
  • Тип объекта Нежилое помещение в жилом фонде 
  • Общая площадь 67 м2
  • Этаж
  • Ремонт Да 
  • Санузел Да 
Описание
Здам фасадне приміщення в новому, заселеному ЖК Агам - Крюківщина, вул.Бакінська 1.
Приміщення загальною площею 67м2. Перший високий поверх. Останні орендарі Укрпошта.
Хороший новий ремонт, панорамні вікна. Висота стелі 3.40м.
Електроенергія 15кВт з можливістю збільшення.
Поруч ЖК Сакура, Піонерський квартал, Баварія, МакДональдз, Сільпо.
Більш детальна інформація за телефоном.
Обратная связь
Оксана
офлайн
Похожие объявления
Оренда приміщення Белая Церковь 3
  • 250 м2
  • 1 / 1 эт.
19 500 грн.
Здам в оренду капітальне приміщення в м. Біла Церква по вул. Сухоярська загальною площею 250кв. м, під склад або виробництво, Сухий. Рівна підлога. Хороший під'їзд. Закрита територія. Поруч Одеська траса. Підійде під будь-яку групу, крім хімічної. ціна 50грн. за 1 кв. м. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
Белая Церковь
Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею Белая Церковь 3
  • 250 м2
  • 1 / 2 эт.
250 грн.
Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею 250кв.м. по вул. Леваневського район ДК Росава .- Варіанти використання: магазин, банк, салон, представництво, т.д - Фасад, велике місце під рекламу. Активний пішохідний і автомобільний потік людей. Оточення: в 50м. McDonald's, базар, магазини, ресторани, банки, бізнес-центри, житлові будінку. зупинка громадського транспорту. Телефонуйте !!! цікавий варіант. Перегляди в зручне для Вас час. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
Белая Церковь
Задається в оренду ангар на червоній лінії, пр. Богдана Хмельницького 138, Б Днепр 6
  • 180 м2
  • 1 / 1 эт.
500 грн.
Задається в оренду ангар на червоній лінії, пр. Богдана Хмельницького 138, Б. 180 кв.м., утеплений, центральна каналізація, водопровід, санвузол, електроенергія 220В, 380В, житловий масив, поряд відділення нової пошти, транспортна розв'язка, ТРЦ, супермаркет.з усіх питань звертатись за тел. 0668569015, WhatsApp +380679344767
Днепр, Шевченковский
офлайн
Оксана
На сайте с 16 апреля 2020