1  / 20
Здам 4х кімнатну квартиру, Павлове Поле - фото 1
Здам 4х кімнатну квартиру, Павлове Поле - фото 2
Здам 4х кімнатну квартиру, Павлове Поле - фото 3
Здам 4х кімнатну квартиру, Павлове Поле - фото 4
Здам 4х кімнатну квартиру, Павлове Поле - фото 5
Здам 4х кімнатну квартиру, Павлове Поле - фото 6
Здам 4х кімнатну квартиру, Павлове Поле - фото 7
Здам 4х кімнатну квартиру, Павлове Поле - фото 8
Здам 4х кімнатну квартиру, Павлове Поле - фото 9
Здам 4х кімнатну квартиру, Павлове Поле - фото 10
Здам 4х кімнатну квартиру, Павлове Поле - фото 11
Здам 4х кімнатну квартиру, Павлове Поле - фото 12
Здам 4х кімнатну квартиру, Павлове Поле - фото 13
Здам 4х кімнатну квартиру, Павлове Поле - фото 14
Здам 4х кімнатну квартиру, Павлове Поле - фото 15
Здам 4х кімнатну квартиру, Павлове Поле - фото 16
Здам 4х кімнатну квартиру, Павлове Поле - фото 17
Здам 4х кімнатну квартиру, Павлове Поле - фото 18
Здам 4х кімнатну квартиру, Павлове Поле - фото 19
Здам 4х кімнатну квартиру, Павлове Поле - фото 20

Здам 4х кімнатну квартиру, Павлове Поле

Харьков, Шевченковский

Пожаловаться
12 000 грн.
92 грн. за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 5 апреля 2026, ID: 4912477
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 130 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 15 
  • Этажность 16 
Описание
Здається 4х кімнатна квартира. Шевченківський, Павлово Поле, вул. Клочківська 274, Найближче метро 23 серпня (5 -7 хв).

Сучасний ремонт. Повністю мебльована, вся техніка. Гарний вид з вікна. Дуже тепла. Три спальні!

Додатково + комунальні послуги.

Об'єкт № 111-942-385
Обратная связь
EstatyQ
офлайн