1  / 8
Здам 2-ух кімнатну квартиру в Центрі міста - фото 1
Здам 2-ух кімнатну квартиру в Центрі міста - фото 2
Здам 2-ух кімнатну квартиру в Центрі міста - фото 3
Здам 2-ух кімнатну квартиру в Центрі міста - фото 4
Здам 2-ух кімнатну квартиру в Центрі міста - фото 5
Здам 2-ух кімнатну квартиру в Центрі міста - фото 6
Здам 2-ух кімнатну квартиру в Центрі міста - фото 7
Здам 2-ух кімнатну квартиру в Центрі міста - фото 8

Здам 2-ух кімнатну квартиру в Центрі міста

Славянск

Пожаловаться
6 000 грн.
136 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 29 апреля 2026, ID: 4976950
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 44 м2
  • Площадь кухни 6 м2
Описание
Здам 2-ух кімнатну квартиру зі зручностями; холодильник,
газ/пллита, пральна машина, телевізор, вентилятор, газ/колонка,вода: гаряча., холодна, стоїть насос! Вся в пластикових вікнах, 4 поверх 5-ти поверхового будинку, дом з кірпича!
Дзвоніть Оренда від Хазяїна!
Обратная связь
Продавец
офлайн