1  / 5
Здам 1 кім квартиру м Салтівське 522 м- рн Нескорених - фото 1
Здам 1 кім квартиру м Салтівське 522 м- рн Нескорених - фото 2
Здам 1 кім квартиру м Салтівське 522 м- рн Нескорених - фото 3
Здам 1 кім квартиру м Салтівське 522 м- рн Нескорених - фото 4
Здам 1 кім квартиру м Салтівське 522 м- рн Нескорених - фото 5

Здам 1 кім квартиру м Салтівське 522 м- рн Нескорених

Харьков, Киевский

Пожаловаться
4 000 грн.
121 грн. за м²
10 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 22 июня 2026, ID: 5130782
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 33 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность 12 
  • С мебелью Да 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Ванна, Лифт 
  • Инфраструктура Школа, Остановка транспорта, Метро, Рынок, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
Описание
Здам 1 кімнатну квартиру в 1 хвилині від метро Салтівське, вул. Нескорених ( Героїв праці) 20/321, на 7 поверсі 12 поверхового будинку. Квартира чиста, затишна. Вільна. Поруч метро, ринок, Даффі, супермаркети. Оплата 4000+ комунальні платежі
Обратная связь
Наталья
офлайн
Похожие объявления
снять квартиру на длительный срок в центре Киева без процентов Киев 14
    1 000 $
    Здам 4-кімнатну квартиру в центрі Києва. Власник без комісійних та посередників. Довготривало чи на кілька місяців. Бул. Л. Українки,9. М. Печерська, М. Кловська – 5 хвилин, до Хрещатика 15 хвилин пішки. Три окремі спальні з широкими ліжками, вітальня з розкладним кутовим диваном, балкон, 4 кондиціонери, бойлер і центральна тепломережа, швидкісний WI-FI, смарт ТВ 4К 50", все є: постільні комплекти, рушники, фен під запит, праска та дошка, Посуд, мікрохвильова піч, електрочайник і т.д. Ціна при тривалій оренді за місяць 900$ або по курсу, ціна на 1-2 місяці договірна - кількість людей і днів оренди має значення.
    Киев, Печерский
    1-к квартира Київ, Печерський, 20000 грн./міс. Киев 5
      20 000 грн.
      Пропонується в оренду сучасна квартира на Печерську у новому будинку (вул. Н. Соловцова, 2). Квартира повністю укомплектована новими меблями та технікою. Квартира розділена на дві зони: спальня (двоспальне ліжко, шафа) та кухня-вітальня (розкладний диван, шафа, кухонний гарнітур, стіл зі стільцями). Санвузол суміщений (душова кабінка, бойлер, пральна машина). Зручна транспортна розвязка, в пішій доступності: ботанічний сад, станції метро. Вартість оренди 20 000 грн. + ком. послуги комісія: 50%
      Киев
      ТЕРМІНОВО! Здам двокімнатну квартиру на Черемушках Івана та Юрія Лип Одесса 9
        6 999 грн.
        ТЕРМІНОВО! Здам двокімнатну квартиру на Черемушках Вул. Івана та Юрія Лип (Гайдара), Хаджибейський (Малиновський) район. Квартира розташована на першому поверсі. Дві окремі кімнати, що стане чудовим варіантом для сім'ї, пари або тих, хто працює з дому та потребує окремого простору. Перевагою є газова плита, тому навіть під час відключень електроенергії ви зможете приготувати їжу. Поруч із будинком: дитячі садки №171 та №239; школи №32, №46, №53, №69, №96; ринок «Черемушки»; парк Марка Твена; супермаркети «Сільпо» та «Точка»; фітнес-клуб «Шторм»; магазини ROZETKA та EVA. Зручна транспортна розв'язка: маршрутки №175, №191, №197 та №11 (у напрямку 7 км). Район із чудово розвиненою інфраструктурою — все необхідне для комфортного життя знаходиться у пішій доступності. Важливо!!! квартира без балкона; куріння в квартирі заборонено. Ціна: 6 999 грн/місяць + застава 6 999 грн + послуги рієлтора 6 999 грн. Квартира вільна та готова до заселення. Телефонуйте просто зараз — покажемо у зручний для вас час!
        Одесса, Хаджибейский
        офлайн
        Наталья
        На сайте с 16 апреля 2020