1  / 12
здаю в оренду підвал є електрика 220V Львів вул Надійна комірка 5.7м² - фото 1
здаю в оренду підвал є електрика 220V Львів вул Надійна комірка 5.7м² - фото 2
здаю в оренду підвал є електрика 220V Львів вул Надійна комірка 5.7м² - фото 3
здаю в оренду підвал є електрика 220V Львів вул Надійна комірка 5.7м² - фото 4
здаю в оренду підвал є електрика 220V Львів вул Надійна комірка 5.7м² - фото 5
здаю в оренду підвал є електрика 220V Львів вул Надійна комірка 5.7м² - фото 6
здаю в оренду підвал є електрика 220V Львів вул Надійна комірка 5.7м² - фото 7
здаю в оренду підвал є електрика 220V Львів вул Надійна комірка 5.7м² - фото 8
здаю в оренду підвал є електрика 220V Львів вул Надійна комірка 5.7м² - фото 9
здаю в оренду підвал є електрика 220V Львів вул Надійна комірка 5.7м² - фото 10
здаю в оренду підвал є електрика 220V Львів вул Надійна комірка 5.7м² - фото 11
здаю в оренду підвал є електрика 220V Львів вул Надійна комірка 5.7м² - фото 12

здаю в оренду підвал є електрика 220V Львів вул Надійна комірка 5.7м²

Львов, Сиховский

Пожаловаться
2 200 грн.
386 грн. за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 16 ноября 2025, ID: 4496735
Характеристики
  • Материал Кирпичный 
  • Общая площадь 5.7 м2
  • Коммуникации Электричество 
Описание
можна використовувати як місце для електробайка,
електровелосипеда, електроскутера, електросамоката
є розетка 220V 2.5кВ та загальне електричне освітлення,
електрика по лічильнику 5грн за кВ
знаходиться м Львів вул Надійна в ЖК ЕкоДім
підвальне приміщення має 5.7м², -1 поверх, висота 2.6м
приміщення сухе та тепле, знаходиться біля загального вікна,
загальний вхід у підвальний поверх - окремий, з вулиці.
вхід у саме підвальне приміщення зачиняється металевими дверима
також можна використовувати для зберігання товару, речей та власних потреб
мінімальний термін здачі 4 місяці
Обратная связь
Ростислав
офлайн