1  / 7
Здається в оренду підземне паркомісце. Лукʼянівка. Січовий Стрільців. - фото 1
Здається в оренду підземне паркомісце. Лукʼянівка. Січовий Стрільців. - фото 2
Здається в оренду підземне паркомісце. Лукʼянівка. Січовий Стрільців. - фото 3
Здається в оренду підземне паркомісце. Лукʼянівка. Січовий Стрільців. - фото 4
Здається в оренду підземне паркомісце. Лукʼянівка. Січовий Стрільців. - фото 5
Здається в оренду підземне паркомісце. Лукʼянівка. Січовий Стрільців. - фото 6
Здається в оренду підземне паркомісце. Лукʼянівка. Січовий Стрільців. - фото 7

Здається в оренду підземне паркомісце. Лукʼянівка. Січовий Стрільців.

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
5 000 грн.
385 грн. за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 13 марта 2026, ID: 4845225
Характеристики
  • Вид гаража Паркоместо 
  • Материал Бетонный 
  • Общая площадь 13 м2
  • Коммуникации Электричество 
  • Комфорт Охрана, Видеонаблюдение 
  • Инфраструктура Автомойка, Шиномонтаж, АЗС, Зарядка электромобилей, СТО, Остановка транспорта 
Описание
Здається 37 паркомісце в підземному паркінгу за адресою вул. Кониського 52/58 (Тургенівська 52/58), метро Лукʼянівська. 300 метрів від Січових Стрільців, 100 метрів від Дмитрівської. Через дорогу бізнес центр.

Товстезне залізобетонне перекриття, паркінг повністю під будинком. Один рівень. Чудове укриття для авто і під час тривог. Паркомісця чисті. Цілодобова охорона в три зміни. Автоматичні ворота і відеоспостереження. Місце одне з найближчих до виїзду. Трафік машин поруч низький.

Ціна включає комунальні платежі. Від власника, документи надаю. Термін оренди від 3х місяців. Договір не обовʼязковий. Перший та останні місяць.

Пишіть в вайбер чи телеграм. Мобільний можу не взяти.
Обратная связь
Олександр
офлайн