1  / 1
Здається в оренду паркомісце на паркінку по вул. Науковій 49а - фото 1

Здається в оренду паркомісце на паркінку по вул. Науковій 49а

Львов, Франковский

Пожаловаться
3 700 грн.
231 грн. за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4965011
Характеристики
  • Вид гаража Паркоместо 
  • Общая площадь 16 м2
Описание
Здається в оренду паркомісце на паркінгу в будинку по вул. Науковій 49а. Цілодобова охорона, відеонагляд.
Обратная связь
Вікторія
офлайн