1  / 6
Здається в оренду 3 кімн. квартира на 173 кварталі - фото 1
Здається в оренду 3 кімн. квартира на 173 кварталі - фото 2
Здається в оренду 3 кімн. квартира на 173 кварталі - фото 3
Здається в оренду 3 кімн. квартира на 173 кварталі - фото 4
Здається в оренду 3 кімн. квартира на 173 кварталі - фото 5
Здається в оренду 3 кімн. квартира на 173 кварталі - фото 6

Здається в оренду 3 кімн. квартира на 173 кварталі

Кривой Рог, Терновский

Пожаловаться
5 999 грн.
103 грн. за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 мая 2026, ID: 4979376
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 58 м2
  • Площадь кухни 6.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Да 
  • Тип дома Хрущевка 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты 
Описание
Квартира знаходиться по вул.Едуарда Фукса 33.Не кутова,взимку дуже тепла.Все є для проживання 6 осіб.Можна з дітьми,з тваринами нажаль ні.Є холодильник,телевізор,бойлер,пилосос,газ.плита.Лічильник на воду і двозонний (день/ніч) на ел.енергію.Всюди замінено вікна і труби, сантехніка в хорошому стані.Замінений унітаз,вхідні залізні двері.Хороші власники,немає токсичних сусідів.Оплата 6000 грн. + вся комуналка.Взимку в найхолодніший місяць платили 1680 грн. за опалення.Для заселення оплата за перший і останній місяць + послуги ріелтора разово 50% від місячної суми оренди.За другий місяць можна відтермінувати оплату на пару тижнів пізніше.Підписується договір.
Обратная связь
Роман
офлайн