1  / 6
Здається в аренду кімната в гуртожитку район Крошня - фото 1
Здається в аренду кімната в гуртожитку район Крошня - фото 2
Здається в аренду кімната в гуртожитку район Крошня - фото 3
Здається в аренду кімната в гуртожитку район Крошня - фото 4
Здається в аренду кімната в гуртожитку район Крошня - фото 5
Здається в аренду кімната в гуртожитку район Крошня - фото 6

Здається в аренду кімната в гуртожитку район Крошня

Житомир, Крошня

Пожаловаться
3 400 грн.
131 грн. за м²
2 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5025314
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 26 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Комфорт Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Рынок 
  • Дополнительно Можно студентам, Можно с детьми 
Описание
Здається в аренду кімната в гуртожитку на вул. Покровська район Крошня

- загальна площа 17.7 м.2, житлова 13.2 м.2,

- тепла та світла кімната, встановлене металопластикове вікно, є дві кроваті, шкаф, холодильник,

В спільному користуванні знаходяться коридор, кухня, туалет, на поверсі є душева та умивальники, горячоЇ води нема.

Вартість 3400 + комунальні послуги

Додаткові питання по телефону
Обратная связь
0679669827
офлайн