1  / 19
Здається склад з рампою і охороною - фото 1
Здається склад з рампою і охороною - фото 2
Здається склад з рампою і охороною - фото 3
Здається склад з рампою і охороною - фото 4
Здається склад з рампою і охороною - фото 5
Здається склад з рампою і охороною - фото 6
Здається склад з рампою і охороною - фото 7
Здається склад з рампою і охороною - фото 8
Здається склад з рампою і охороною - фото 9
Здається склад з рампою і охороною - фото 10
Здається склад з рампою і охороною - фото 11
Здається склад з рампою і охороною - фото 12
Здається склад з рампою і охороною - фото 13
Здається склад з рампою і охороною - фото 14
Здається склад з рампою і охороною - фото 15
Здається склад з рампою і охороною - фото 16
Здається склад з рампою і охороною - фото 17
Здається склад з рампою і охороною - фото 18
Здається склад з рампою і охороною - фото 19

Здається склад з рампою і охороною

Черновцы

Пожаловаться
80 грн.
1 грн. за м²
9 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 17 августа 2026, ID: 5220781
Характеристики
  • Расположение Часть здания 
  • Общая площадь 72 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Меблирование Нет 
  • Санузел Нет 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Здається склад з великою рампою 80 кв, на території є охорона і відеоспостереження, 3 фази, заїзд під крупну габаритну техніку.
Обратная связь
Максим
офлайн
Похожие объявления
Оренда палетомісць склад логістика зберігання Белогородка топ
  • 4000 м2
  • 1 / 4 эт.
16 грн.
Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
Белогородка
Оренда приміщення на червоній лінії з окремим входом. Ламана 2 Топовий трафік, величезні вітринні ві Днепр 13
  • 1025 м2
700 грн.
Оренда приміщення на червоній лінії з окремим входом. Ламана 2 Топовий трафік, величезні вітринні вікна. Висота стелі 6.5 м. Парковка перед приміщення. Система вентиляціі і опалення, окремий заїхз для вивантаження. Підсобні приміщення. Ідеально під магазин\виставочний зал 1025 м2 (можна взяти 1\2) 700 грн за м2+ коммун 093 47 15 722 050 63 49 895, нɐvɔʎd
Днепр
Здам в оренду кабінети в центрі (Ширшова) Днепр 12
  • 18 м2
300 грн.
Здам в оренду кабінети в центрі (Ширшова) 3 кабінета від 13 до 18 м2, один з водою. Ремонт як на фото. Ідеально під невеликі офіси\ салони краси\кабінет массажиста тощо. ціна 300 грн за м2+коммун 093 47 15 722 050 63 49 895, нɐvɔʎd
Днепр
офлайн
Максим
На сайте с 16 апреля 2020