1  / 3
Здається приміщення в Боярці - фото 1
Здається приміщення в Боярці - фото 2
Здається приміщення в Боярці - фото 3

Здається приміщення в Боярці

Боярка

Пожаловаться
3 600 грн.
200 грн. за м²
8 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 16 января 2026, ID: 4668829
Характеристики
  • Расположение Часть здания 
  • Тип объекта Нежилое помещение в жилом фонде 
  • Общая площадь 18 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Меблирование Да 
Описание
Здається приміщення на жвавому перехресті, поруч розташовані:
- зупинка маршрутки №742 до метро "Академмістечко"
- продовольчий магазин
- ЖЕК
- дитячий садок
- автошкола
та ін.

Приміщення здається для надання різних послуг:
та інші види діяльності.

Комунальні послуги сплачуються окремо відповідно до показників лічильників.
Обратная связь
Ігор
офлайн