1  / 5
Здається комерційне приміщення - фото 1
Здається комерційне приміщення - фото 2
Здається комерційне приміщення - фото 3
Здається комерційне приміщення - фото 4
Здається комерційне приміщення - фото 5

Здається комерційне приміщення

Луцк

Пожаловаться
22 000 грн.
383 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 5 мая 2026, ID: 4989009
Характеристики
  • Расположение Фасадное помещение 
  • Тип объекта Нежилое помещение в жилом фонде 
  • Общая площадь 57.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Меблирование Нет 
  • Санузел Да 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
УНІВЕРСАЛЬНЕ ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ ВАШОГО УСПІХУ!

​Шукаєте ідеальну точку для старту або розширення? Ця локація на вул. Рівненській — справжній магніт для клієнтів!
ОРЕНДА :
​ м. Луцьк, вул. Рівненська.
Площа: 57,5м²

​Ідеально підійде під будь-який формат:
​ Магазин (від продуктів до шоуруму)
​ Перукарню чи салон краси.
​ Офіс або агентство.
​ Кав’ярню чи аптеку.
Будь-яку іншу сферу діяльності!

​Чому варто обрати саме це місце?

​ Потужний бізнес-кластер: Поруч супермаркети та активна комерція, що забезпечує стабільний потік відвідувачів.

​ Відмінний трафік: Фасадне розташування та зупинка транспорту поруч гарантують видимість вашого бренду.

​ Комфорт: Зручний доїзд та місця для авто ваших клієнтів.

​Це місце, де стіни допомагають заробляти!

​Не втратьте свій шанс!
Телефонуйте вже зараз.

Агентство нерухомості Welcome. Оплата комісії по факту оренди.
Обратная связь
Ірина
офлайн