1  / 8
Здаємо в оренду офісне приміщення в Центрі міста - фото 1
Здаємо в оренду офісне приміщення в Центрі міста - фото 2
Здаємо в оренду офісне приміщення в Центрі міста - фото 3
Здаємо в оренду офісне приміщення в Центрі міста - фото 4
Здаємо в оренду офісне приміщення в Центрі міста - фото 5
Здаємо в оренду офісне приміщення в Центрі міста - фото 6
Здаємо в оренду офісне приміщення в Центрі міста - фото 7
Здаємо в оренду офісне приміщення в Центрі міста - фото 8

Здаємо в оренду офісне приміщення в Центрі міста

Винница, Ленинский

Пожаловаться
8 845 грн.
290 грн. за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 декабря 2024, ID: 3382345
Характеристики
  • Расположение Отдельное помещение 
  • Тип объекта Административное здание 
  • Общая площадь 30.5 м2
  • Этаж
  • Этажность 30.5 
  • Ремонт Да 
  • Меблирование Нет 
  • Санузел Да 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Світло не вимикають!
Без оплати страхового платежу. Фіксація орендної плати на рік.
Доступ до приміщення 24/7.
Пропонуємо Вашій увазі чудове негабаритне приміщення в адміністративній будівлі в центрі міста.
Уже вільне!
Все як на фото!
Є свій окремий лічильник на електроенергію. Додатково до сплати за електроенергію є нарахування за опалення в зимовий період, в будинку індивідуальне газове опалення що дозволяє Орендодавцеві регулювати подачу та сприяти ощадливому та раціональному використанню ресурсів.
При вході в будівлю цілодобова охорона, щоденне прибирання місць загального користування входить у вартість оренди.
Запрошуємо Вас на перегляд.
Обратная связь
Ольга Костик
офлайн
Похожие объявления
об’єкт сфери послуг Київ, Солом`янський, 15000 грн./міс. Киев 11
  • 14.7 м2
  • 1 / 5 эт.
15 000 грн.
strongДо вашої уваги пропонується комерційне приміщення площею 14,7 м з ремонтом, розташоване на цокольному поверсі, що сьогодні є особливо актуальним та комфортним під час повітряних тривог. strong Адреса: вул. Рудницького, 2 чудова локація з хорошою транспортною розв’язкою та інфраструктурою. Приміщення ідеально підійде для: салону краси масажного кабінету майстрів брів та вій косметології офісу або студії Розглядається також суборенда або спільна оренда простору. Можлива оренда з правом викупу . Запрошую на перегляд. Звертайтесь у приватні повідомлення або за телефоном. emДо зустрічі з GoldenKeyWithIrina. em/em/em/strong/strong об’єкт сфери послуг, кількість приміщень: 1
Киев
Сдам отличный офис 15 кв.м. ул. Троицкая Днепр 3
  • 15 м2
  • 2 / 2 эт.
5 000 грн.
Сдам отличный офис 15 кв.м. ул. Троицкая-ул.Старокозацкая, 2 этаж, выполнен ремонт, мебель, интернет, парковка. Предпочтение для арендаторов под тихий офис.
Днепр, Шевченковский
Сдам капитальный склад с рампой ул.Энергетическая. Днепр 12
  • 1100 м2
  • 1 / 1 эт.
210 000 грн.
Сдам капитальный склад с рампой, своя обособленная территория 30 соток, рн.ул.Строителей, высота 6 м., площадь 1100 кв.м., помещения для кладовщика, офис 100 кв.м, идеально ровный пол, охрана, пропускная система, удобная логистика, есть навес под авто.
Днепр, Чечеловский
офлайн
Ольга Костик
На сайте с 16 апреля 2020