1  / 4
Затишний будинок з басейном на зем.ділянці 24 сотки, с. Горбовичі - фото 1
Затишний будинок з басейном на зем.ділянці 24 сотки, с. Горбовичі - фото 2
Затишний будинок з басейном на зем.ділянці 24 сотки, с. Горбовичі - фото 3
Затишний будинок з басейном на зем.ділянці 24 сотки, с. Горбовичі - фото 4

Затишний будинок з басейном на зем.ділянці 24 сотки, с. Горбовичі

Горбовичи

Пожаловаться
299 999 $
503 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 февраля 2026, ID: 4785716
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат 11 
  • Общая площадь 596 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 24 сот.
Описание
Розкішна пропозиція для дружньої родини: два затишних будинки на одному участку.
Малий будинок (120 м.кв):
стан - житловий
поверховість - 1

Великий будинок (476 м.кв):
стан - готовий під ремонт, всі комунікації прокладено, стіни підготовлені до оздоблювальних робіт.
поверховість - 2
кімнат - 6
критий басейн

Зона барбекю, зелена територія, дорослі дерева.
Всі комунікації (газ, вода, електрика)

Площа участку : 24 соток
Поруч порядні сусіди.

Локація : с Горбовичі по Житомирській трасі.
Поряд каскад озер , АТБ.
Обратная связь
Ірина
офлайн