1  / 20
Затишна квартира з кладовою в жк "Континент" вул.Люстдорфська дорога - фото 1
Затишна квартира з кладовою в жк "Континент" вул.Люстдорфська дорога - фото 2
Затишна квартира з кладовою в жк "Континент" вул.Люстдорфська дорога - фото 3
Затишна квартира з кладовою в жк "Континент" вул.Люстдорфська дорога - фото 4
Затишна квартира з кладовою в жк "Континент" вул.Люстдорфська дорога - фото 5
Затишна квартира з кладовою в жк "Континент" вул.Люстдорфська дорога - фото 6
Затишна квартира з кладовою в жк "Континент" вул.Люстдорфська дорога - фото 7
Затишна квартира з кладовою в жк "Континент" вул.Люстдорфська дорога - фото 8
Затишна квартира з кладовою в жк "Континент" вул.Люстдорфська дорога - фото 9
Затишна квартира з кладовою в жк "Континент" вул.Люстдорфська дорога - фото 10
Затишна квартира з кладовою в жк "Континент" вул.Люстдорфська дорога - фото 11
Затишна квартира з кладовою в жк "Континент" вул.Люстдорфська дорога - фото 12
Затишна квартира з кладовою в жк "Континент" вул.Люстдорфська дорога - фото 13
Затишна квартира з кладовою в жк "Континент" вул.Люстдорфська дорога - фото 14
Затишна квартира з кладовою в жк "Континент" вул.Люстдорфська дорога - фото 15
Затишна квартира з кладовою в жк "Континент" вул.Люстдорфська дорога - фото 16
Затишна квартира з кладовою в жк "Континент" вул.Люстдорфська дорога - фото 17
Затишна квартира з кладовою в жк "Континент" вул.Люстдорфська дорога - фото 18
Затишна квартира з кладовою в жк "Континент" вул.Люстдорфська дорога - фото 19
Затишна квартира з кладовою в жк "Континент" вул.Люстдорфська дорога - фото 20

Затишна квартира з кладовою в жк "Континент" вул.Люстдорфська дорога

Одесса, Киевский

Пожаловаться
56 000 $
1 642 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 27 апреля 2026, ID: 4969899
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 34.1 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж 12 
  • Этажность 12 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Студия 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Шукаєш ідеальну першу квартиру або крутий варіант під інвестицію? Ця студія площею 34,1 м² створена для тих, хто цінує простір та порядок.
Головні переваги:
-Окрема гардеробна: забуть про громіздкі шафи — тут для всього є своє місце.
- Власний балкон: ідеальна локація для ранкової кави з виглядом на місто.
- Продумане планування: кожен метр працює на тебе.
- До квартири йде кладовка 7,7 м,облаштована меблями,світло та вода
- Найтепліша квартира в комплексі,бо опалення зверху
- Є генератор на воду та опалення
ЖК «Континент» — це закрита територія, сучасні ліфти та розвинена інфраструктура Таїрова прямо під боком.
При купівлі залишається всі меблі та техніка
Телефонуй, щоб побачити все на власні очі!
ГОТОВІ НА ПРОГРАМИ!
Обратная связь
Лана АН Vesta
офлайн