Без комиссии
1  / 20
Затишна‼️ 2-кімнатна квартира в Пустомитах 51 м2(єОселя) ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири  - фото 1
Затишна‼️ 2-кімнатна квартира в Пустомитах 51 м2(єОселя) ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири  - фото 2
Затишна‼️ 2-кімнатна квартира в Пустомитах 51 м2(єОселя) ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири  - фото 3
Затишна‼️ 2-кімнатна квартира в Пустомитах 51 м2(єОселя) ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири  - фото 4
Затишна‼️ 2-кімнатна квартира в Пустомитах 51 м2(єОселя) ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири  - фото 5
Затишна‼️ 2-кімнатна квартира в Пустомитах 51 м2(єОселя) ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири  - фото 6
Затишна‼️ 2-кімнатна квартира в Пустомитах 51 м2(єОселя) ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири  - фото 7
Затишна‼️ 2-кімнатна квартира в Пустомитах 51 м2(єОселя) ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири  - фото 8
Затишна‼️ 2-кімнатна квартира в Пустомитах 51 м2(єОселя) ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири  - фото 9
Затишна‼️ 2-кімнатна квартира в Пустомитах 51 м2(єОселя) ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири  - фото 10
Затишна‼️ 2-кімнатна квартира в Пустомитах 51 м2(єОселя) ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири  - фото 11
Затишна‼️ 2-кімнатна квартира в Пустомитах 51 м2(єОселя) ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири  - фото 12
Затишна‼️ 2-кімнатна квартира в Пустомитах 51 м2(єОселя) ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири  - фото 13
Затишна‼️ 2-кімнатна квартира в Пустомитах 51 м2(єОселя) ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири  - фото 14
Затишна‼️ 2-кімнатна квартира в Пустомитах 51 м2(єОселя) ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири  - фото 15
Затишна‼️ 2-кімнатна квартира в Пустомитах 51 м2(єОселя) ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири  - фото 16
Затишна‼️ 2-кімнатна квартира в Пустомитах 51 м2(єОселя) ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири  - фото 17
Затишна‼️ 2-кімнатна квартира в Пустомитах 51 м2(єОселя) ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири  - фото 18
Затишна‼️ 2-кімнатна квартира в Пустомитах 51 м2(єОселя) ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири  - фото 19
Затишна‼️ 2-кімнатна квартира в Пустомитах 51 м2(єОселя) ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири  - фото 20

Затишна‼️ 2-кімнатна квартира в Пустомитах 51 м2(єОселя) ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири

Пустомыты

Пожаловаться
51 036 $
988 $ за м²
19 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 июля 2025, ID: 4118877
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 51.63 м2
  • Площадь кухни 15.04 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Терраса, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
ЖК Садова Алея - наймасштабніший інноваційний житловий квартал у Пустомитах зі зручною локацією всього за 9 км від Львова

Вигідні фінансові умови:
- Кредитування за державною програмою єОселя з кредитуванням
- Доступне розтермінування від забудовника Місто Комфорту на 2 роки без жодних відсотків
- Перший внесок становить від 50%
Кінцева вартість квартири залежить від обраного будинку та етапу будівництва

Етапи будівництва:
- Будинки 1, 2 та 3 - успішно здані в експлуатацію
- Будинок 6 - здача у 2 кварталі 2026 року
- Будинок 4 - здача у 4 кварталі 2026 року

Інноваційна концепція та інфраструктура:
- Безпечна територія, спроектована за концепцію двори без авто
- Підземний паркінг та велика наземна парковка
- На території дитячий садочок
- Розвинена комерція магазини, ресторани та затишні літні кафе
- Сучасні ігрові майданчики для дітей різного віку
- Зони активного дозвілля, місця тихого відпочинку

Зручне оточення:
- У швидкій пішій доступності 5-10 хвилин знаходяться школи №1 та №2
- Поруч розташовані дитячі садки №2 Віночок та №3

Технічні характеристики та комплектація: