Без комиссии
1  / 20
Затишна 1-кімнатна квартира з ремонтом в новобудові - фото 1
Затишна 1-кімнатна квартира з ремонтом в новобудові - фото 2
Затишна 1-кімнатна квартира з ремонтом в новобудові - фото 3
Затишна 1-кімнатна квартира з ремонтом в новобудові - фото 4
Затишна 1-кімнатна квартира з ремонтом в новобудові - фото 5
Затишна 1-кімнатна квартира з ремонтом в новобудові - фото 6
Затишна 1-кімнатна квартира з ремонтом в новобудові - фото 7
Затишна 1-кімнатна квартира з ремонтом в новобудові - фото 8
Затишна 1-кімнатна квартира з ремонтом в новобудові - фото 9
Затишна 1-кімнатна квартира з ремонтом в новобудові - фото 10
Затишна 1-кімнатна квартира з ремонтом в новобудові - фото 11
Затишна 1-кімнатна квартира з ремонтом в новобудові - фото 12
Затишна 1-кімнатна квартира з ремонтом в новобудові - фото 13
Затишна 1-кімнатна квартира з ремонтом в новобудові - фото 14
Затишна 1-кімнатна квартира з ремонтом в новобудові - фото 15
Затишна 1-кімнатна квартира з ремонтом в новобудові - фото 16
Затишна 1-кімнатна квартира з ремонтом в новобудові - фото 17
Затишна 1-кімнатна квартира з ремонтом в новобудові - фото 18
Затишна 1-кімнатна квартира з ремонтом в новобудові - фото 19
Затишна 1-кімнатна квартира з ремонтом в новобудові - фото 20

Затишна 1-кімнатна квартира з ремонтом в новобудові

Угорники

Пожаловаться
63 500 $
1 519 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 февраля 2026, ID: 4754797
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 41.8 м2
  • Площадь кухни 11.8 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу доглянута двокімнатна квартира з готовим ремонтом — варіант, у який можна заїхати та жити одразу, без додаткових вкладень.

Характеристики:
-Загальна площа — 41,8 м²
-Зручне, функціональне планування із лоджією
-Світла, тепла квартира в охайному стані
-Індивідуальне газове опалення
-Підігрів підлоги
-Залишаються всі меблі

Локація та інфраструктура:
-Поруч ТЦ «Арсен», McDonald’s, Епіцентр, ТРЦ «Велес»
-Багато магазинів, кафе, сервісів та іншої комерції
-Розвинена транспортна інфраструктура — зручне сполучення з усіма районами міста

Переваги:
Квартира підійде як для власного проживання, так і під оренду
№207
Обратная связь
АН BASTION
офлайн