1  / 20
за ГРН продаж 3 кімнатної квартири з меблями вул. Київський шлях 95 - фото 1
за ГРН продаж 3 кімнатної квартири з меблями вул. Київський шлях 95 - фото 2
за ГРН продаж 3 кімнатної квартири з меблями вул. Київський шлях 95 - фото 3
за ГРН продаж 3 кімнатної квартири з меблями вул. Київський шлях 95 - фото 4
за ГРН продаж 3 кімнатної квартири з меблями вул. Київський шлях 95 - фото 5
за ГРН продаж 3 кімнатної квартири з меблями вул. Київський шлях 95 - фото 6
за ГРН продаж 3 кімнатної квартири з меблями вул. Київський шлях 95 - фото 7
за ГРН продаж 3 кімнатної квартири з меблями вул. Київський шлях 95 - фото 8
за ГРН продаж 3 кімнатної квартири з меблями вул. Київський шлях 95 - фото 9
за ГРН продаж 3 кімнатної квартири з меблями вул. Київський шлях 95 - фото 10
за ГРН продаж 3 кімнатної квартири з меблями вул. Київський шлях 95 - фото 11
за ГРН продаж 3 кімнатної квартири з меблями вул. Київський шлях 95 - фото 12
за ГРН продаж 3 кімнатної квартири з меблями вул. Київський шлях 95 - фото 13
за ГРН продаж 3 кімнатної квартири з меблями вул. Київський шлях 95 - фото 14
за ГРН продаж 3 кімнатної квартири з меблями вул. Київський шлях 95 - фото 15
за ГРН продаж 3 кімнатної квартири з меблями вул. Київський шлях 95 - фото 16
за ГРН продаж 3 кімнатної квартири з меблями вул. Київський шлях 95 - фото 17
за ГРН продаж 3 кімнатної квартири з меблями вул. Київський шлях 95 - фото 18
за ГРН продаж 3 кімнатної квартири з меблями вул. Київський шлях 95 - фото 19
за ГРН продаж 3 кімнатної квартири з меблями вул. Київський шлях 95 - фото 20

за ГРН продаж 3 кімнатної квартири з меблями вул. Київський шлях 95

Борисполь

Пожаловаться
120 005 $
1 290 $ за м²
5 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 декабря 2025, ID: 4537042
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 93 м2
  • Площадь кухни 13 м2
  • Этаж 15 
  • Этажность 20 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Сигнализация, Видеонаблюдение, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Можливий продаж по соціальних та державних програмах за гривню по курсу купівлі долара (єВідновлення, постанови 719, 280).

Продаж 3 к квартири з меблями вул. Київський шлях 95

ЖК "Київський шлях" від надійного забудовника "Perfect Group". Комплекс розташований на центральній вулиці міста Борисполя – Київський шлях, № 95. Четверта секція будинку здана в експлуатацію у 2017 році.
Будинок монолітно-каркасний, утеплений мінеральною ватою, з цегляними стінами та перегородками. У під’їзді один вантажний ліфт OTIS та два пасажирських. На поверсі 6 квартир. Трикімнатна квартира розташована на 15 поверсі 20 поверхової секції.

Квартира з дизайнерським ремонтом 2021 року, всередині будинку, двостороння, вікна виходять на північний схід та південний захід. Загальна площа квартири – 93,0 кв. м., кімната – 19,1 кв. м., кімната – 19,9 кв. м., кімната – 16,4 кв. м., кухня – 11,0 кв. м., об’єднана з великим балконом з кухні, який засклений, велика прихожа – 17,2 кв. м. Туалет, - гостьовий унітаз з мийкою та бойлер на 100 л., ванна окремо – встановлено кутову ванну, унітаз, пральна та сушильна машини, покладена керамогранітна плитка, електричний підігрів підлоги.