WOW! 2к квартира з ЧУДОВИМ ремонтом 70м2 в ЖК Seven Севен Осокорки
0 просмотров объявления |
0 сегодня
Добавлено: 11 января 2026, ID: 4656895
Характеристики
-
Без комиссии
Нет
-
Комнат
2
-
Общая площадь
70 м2
-
Площадь кухни
20 м2
-
Этаж
22
-
Этажность
25
-
Планировка
Раздельная
-
Тип стен
Кирпичный
-
Отопление
Централизованное
-
Комфорт
Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор
-
Коммуникации
Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога
Описание
Продається чудова 2-кімнатна квартира комфорт-класу у новому ЖК "Севен" Seven, що знаходиться на вулиці Дніпровська Набережна, в сучасній частині Києва, прямо на березі Дніпра.
Квартира розташована на 22/25 поверсі та має загальну площу 70м2. Ремонт зроблений для себе з використанням високоякісних матеріалів провідних виробників. Квартира повністю укомплектована побутовою технікою : 3 кондиціонера CooperHunter, варочная панель, духовка, вбудований холодильник, стиральна машина -виробник Electrolux, посудомоечная машина Samsung, бойлер. 3 смарт телевізора LG, вбудована кухня акрил з доводчиками Blum, мойкою Franke, фільтром для води. Всі шафи, тумби, кухня зроблені за індивідуальним замовленням. Сантехніка VilleroyBoch і Ravak. Плитка: іспанський керамограніт, шпалери :Італія. Подогрев пола.
Розташування ЖК "Севен" також дуже зручне для транспорту. До станції метро "Осокорки" всього 3 хвилини пішки, що дає вам швидкий доступ до центру міста та інших районів Києва.
Телефонуйте ! Документам більше 3-х років.
Поруч розташовані ЖК Seven, Славутич, Зарічний, Русанівська Гавань, River Stone.
Похожие объявления
5
- Однокомнатная
- 33 м2
- 3 / 5 эт.
не кутова, на 3 поверсі. будинок цегляний. косметичний ремонт. меблі залишаються
розташована на розі Хлібна і Бандери
11
- Однокомнатная
- 45 м2
- 2 / 7 эт.
В продаже квартира с ремонтом на 9й станции Фонтана
Жк Пространство на Авдеева-Черноморского(вулиця Одеської громади)
2 этаж, 45 м². Ремонт+мебель и техника
Цена 80000 уе
Апартаменты, но прописка есть
Можно перевести в жилой фонд
Переуступка, могут сделать спс, если будет клиент по госпрограмме
6
- Двухкомнатная
- 49 м2
- 2 / 9 эт.
Знаходиться на другому поверсі дев'ятиповерхового цегляного будинку.
Загальна площа – 49 кв/м, кухня – 8 кв/м, 2 окремі кімнати.
Капітальний ремонт, система антитоп, тепла підлога на кухні, повністю утеплена.
Встановлені лічильники на воду, світло та газ.
Поруч, магазини, зупинки, школи, дитячий садок.