1  / 12
Вул.Ціолковского ,Здам 4-х кімнатну чешку - фото 1
Вул.Ціолковского ,Здам 4-х кімнатну чешку - фото 2
Вул.Ціолковского ,Здам 4-х кімнатну чешку - фото 3
Вул.Ціолковского ,Здам 4-х кімнатну чешку - фото 4
Вул.Ціолковского ,Здам 4-х кімнатну чешку - фото 5
Вул.Ціолковского ,Здам 4-х кімнатну чешку - фото 6
Вул.Ціолковского ,Здам 4-х кімнатну чешку - фото 7
Вул.Ціолковского ,Здам 4-х кімнатну чешку - фото 8
Вул.Ціолковского ,Здам 4-х кімнатну чешку - фото 9
Вул.Ціолковского ,Здам 4-х кімнатну чешку - фото 10
Вул.Ціолковского ,Здам 4-х кімнатну чешку - фото 11
Вул.Ціолковского ,Здам 4-х кімнатну чешку - фото 12

Вул.Ціолковского ,Здам 4-х кімнатну чешку

Кривой Рог

Пожаловаться
9 000 грн.
122 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 мая 2026, ID: 4979452
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 74 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Комфорт Ванна 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Остановка транспорта, Метро, Рынок, Детская площадка 
Описание
Здам 4-х кімнатну квартиру в районі Трампарку по Вул.Ціолковського
Будинок розташований неподалік трамвайної зупинки, хороша транспортна розв'язка.
Поруч дитячий майданчик, до ринку 7 хвилини транспортом.
Квартира Розташована на четвертому поверсі, є меблі та вся необхідна техніка, три спальні місця.
Ціна + комунальні.
Одноразово сплачуються рієлторські 50%.
На всі додаткові питання будьласка телефонуйте.
Обратная связь
Катерина
офлайн