1  / 3
вул. Воскресенська 17 а Здається в оренду комерційне приміщення на 3 поверс - фото 1
вул. Воскресенська 17 а Здається в оренду комерційне приміщення на 3 поверс - фото 2
вул. Воскресенська 17 а Здається в оренду комерційне приміщення на 3 поверс - фото 3

вул. Воскресенська 17 а Здається в оренду комерційне приміщення на 3 поверс

Днепр, Шевченковский

Пожаловаться
218 000 грн.
500 грн. за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 12 мая 2026, ID: 5012275
Характеристики
  • Расположение Часть здания 
  • Тип объекта Административное здание 
  • Общая площадь 436 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Меблирование Нет 
  • Санузел Да 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Оренда комерційного приміщення вул. Воскресенська 17 а
Здається в оренду комерційне приміщення на 3 поверсі в адміністративній будівлі (колишній Промінвестбанк). Зараз триває ремонт. На фото візуалізація як буде виглядати приміщення .Є можливість взяти в оренду інші поверхи
Вартість 218 000 грн. (після рем.робіт)
Характеристики приміщення:
• Весь 3 поверх 7 ми поверхової будівлі
• Площа 436 кв.м.
Додаткові переваги по будівлі:
• Будівля підключена до 2 незалежних ліній електропостачання . Світло є майже завжди. А якщо не має, то вмикають в першу чергу.
• Відеоспостереження у будівлі
• Централізоване опалення
Будівля під охороною 24/7
Ліфт у будівлі
• Є цокольний поверх, який можна використовувати як укриття
• додатковий вихід (пожежний)
• Підійде під офіс, сервісний центр, бюджетні організації та ін.
Експлуатаційні витрати: 30 грн/кв.м, ел.+ енергія по лічильнику + вода + опалення
За деталями телефонуйте або пишіть.
Масленникова Ольга
Обратная связь
ольга масленникова
офлайн