Без комиссии
1  / 13
!Всі держ.програми! БЕЗ % 3к квартира з ремонтом ЖК Навігатор - фото 1
!Всі держ.програми! БЕЗ % 3к квартира з ремонтом ЖК Навігатор - фото 2
!Всі держ.програми! БЕЗ % 3к квартира з ремонтом ЖК Навігатор - фото 3
!Всі держ.програми! БЕЗ % 3к квартира з ремонтом ЖК Навігатор - фото 4
!Всі держ.програми! БЕЗ % 3к квартира з ремонтом ЖК Навігатор - фото 5
!Всі держ.програми! БЕЗ % 3к квартира з ремонтом ЖК Навігатор - фото 6
!Всі держ.програми! БЕЗ % 3к квартира з ремонтом ЖК Навігатор - фото 7
!Всі держ.програми! БЕЗ % 3к квартира з ремонтом ЖК Навігатор - фото 8
!Всі держ.програми! БЕЗ % 3к квартира з ремонтом ЖК Навігатор - фото 9
!Всі держ.програми! БЕЗ % 3к квартира з ремонтом ЖК Навігатор - фото 10
!Всі держ.програми! БЕЗ % 3к квартира з ремонтом ЖК Навігатор - фото 11
!Всі держ.програми! БЕЗ % 3к квартира з ремонтом ЖК Навігатор - фото 12
!Всі держ.програми! БЕЗ % 3к квартира з ремонтом ЖК Навігатор - фото 13

!Всі держ.програми! БЕЗ % 3к квартира з ремонтом ЖК Навігатор

Киев, Оболонский

Пожаловаться
134 900 $
1 708 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4893214
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 79 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж 18 
  • Этажность 25 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
Описание
Продається 3-кімнатна квартира, де вже все зроблено для тебе - і це відчувається

Київ, ЖК «Навігатор»
пров. Балтійський, 3А

18/25 поверх
79 м² (житлова 45 м², кухня 14 м²)
134 900 $ БЕЗ комісії

Квартира, яку не робили “під продаж”.
Тут капітальний ремонт із якісних матеріалів, продуманий до дрібниць — від підлог до стелі.

• 3 окремі кімнати з повноцінними спальними місцями
• master-bedroom зі своїм санвузлом
• простора кухня + можливість зробити кухню-вітальню
• лоджія з кухні
• 2 санвузли (ванна + душ)

По комплектації:
— холодильник side-by-side
— кондиціонер CooperHunter
— посудомийна та пральна машини
— бойлер 80 л
— індукційна варильна поверхня

Деталі, які рідко зустрічаються:
— стелі не натяжні, штукатурка + фарбування
— німецький ламінат 10 мм
— меблі під індивідуальне замовлення
— якісна плитка в кухні та коридорах

Будинок:
— термо
— 3 швидкісні ліфти
— консьєрж
— лічильники на все
! генератор

Поруч:
ТЦ «Baltic Sky», зручна транспортна розв’язка
до метро Почайна / Оболонь — ~10 хв

Підходить під:
• готівку
• єОселя
• єВідновлення / сертифікати

Право власності більше 3 років
Відеоогляд — за запитом

Телефонуйте!
Обратная связь
Євгенія
офлайн