1  / 11
Власник!Оренда! паркомісце з розеткою та накриттям Ірпінь Синергія - фото 1
Власник!Оренда! паркомісце з розеткою та накриттям Ірпінь Синергія - фото 2
Власник!Оренда! паркомісце з розеткою та накриттям Ірпінь Синергія - фото 3
Власник!Оренда! паркомісце з розеткою та накриттям Ірпінь Синергія - фото 4
Власник!Оренда! паркомісце з розеткою та накриттям Ірпінь Синергія - фото 5
Власник!Оренда! паркомісце з розеткою та накриттям Ірпінь Синергія - фото 6
Власник!Оренда! паркомісце з розеткою та накриттям Ірпінь Синергія - фото 7
Власник!Оренда! паркомісце з розеткою та накриттям Ірпінь Синергія - фото 8
Власник!Оренда! паркомісце з розеткою та накриттям Ірпінь Синергія - фото 9
Власник!Оренда! паркомісце з розеткою та накриттям Ірпінь Синергія - фото 10
Власник!Оренда! паркомісце з розеткою та накриттям Ірпінь Синергія - фото 11

Власник!Оренда! паркомісце з розеткою та накриттям Ірпінь Синергія

Ирпень

Пожаловаться
4 500 грн.
327 грн. за м²
1 просмотр объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5023604
Характеристики
  • Общая площадь 13.75 м2
  • Коммуникации Электричество, Асфальтированная дорога 
  • Комфорт Видеонаблюдение 
  • Инфраструктура Остановка транспорта 
Описание
Здам в оренду паркомісце на закритій парковці з відеоспостереженням.

Парковка крита , також є розетка для зарядки електромобілів.

Всі питання по телефону.
Обратная связь
Юлія
офлайн