Власник пропонує, метро Берестейська, 510 м2, окремий фасадний вхід
0 просмотров объявления |
0 сегодня
Добавлено: 15 января 2024, ID: 2524847
Характеристики
-
Общая площадь
510 м2
-
Этаж
2
-
Этажность
14
-
Ремонт
Да
-
Отопление
Собственная котельная
-
Коммуникации
Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов
Описание
Офіс, 510 м2, на 2 поверсі ЖК "Сартхаус", з окремим входом з вулиці, поруч з метро «Берестейська». Висота стелі 3,3 м. Наявне планування можемо перетворити в відкритий простір, або під ваше планувальне рішення.
Офіс обладнаний електрогенератором та усіма необхідними інженерними системами (вентиляція, кондиціювання, інтернет-мережа, санвузли, душова).
В будівлі облаштоване відремонтоване БОМБОСХОВИЩЕ з коворкінг-зоною, інтернетом, санвузлами, опаленням. Охороняємий паркінг.
Розвинена інфраструктура для персоналу: магазини, заклади громадського харчування, фітнес, можливість проживання поруч з роботою. Ціна оренди 200 грн/м2 + 40 грн м2 пакет експлуатаційних послуг
Пропозиція від власника.
Похожие объявления
10
Здам в оренду нежитловий фонд по вул. Ольгерда Бочковського (Генерала Пушкіна), 34б
Загальна площа приміщення 60 м2, з ремонтом. Є світло, вода, опалення, кондиціонер, сан вузол. Окремий вхід.
Підійде під будь-який бізнес, кабінет, офіс.
Комунальні платежі сплачуються окремо.
5
Сдам отапливаемое помещение 41 кв.м,можно под склад,есть вода, охрана,парковка,Ивана Мазепы проспект(низ).
13
Аренда новых офисных помещений с мебелью 50 - 305 кв.м. в центре города.
Локация:
г.Киев Шевченковский р.н. ул. Жилянская в 5 минутах от станции метро Вокзальная.
Информация: Каждый офис это отдельный этаж – блок (выход из лифта прямо в офис)
Бесперебойная поставка электроэнергии.(Не выключают).
Паркинг (Бесплатно) – закрытая стоянка на внутреннем дворе.
Офисный ремонт, 2 сан.узла, кухня, мебель, кондиционеры.
Без комиссии! Видеообзор помещения по запросу.
Больше информации +380973562483 Viber)