Без комиссии
1  / 8
Власник! Продам 2-х кімнатна квартира, Харківське шосе 148 - фото 1
Власник! Продам 2-х кімнатна квартира, Харківське шосе 148 - фото 2
Власник! Продам 2-х кімнатна квартира, Харківське шосе 148 - фото 3
Власник! Продам 2-х кімнатна квартира, Харківське шосе 148 - фото 4
Власник! Продам 2-х кімнатна квартира, Харківське шосе 148 - фото 5
Власник! Продам 2-х кімнатна квартира, Харківське шосе 148 - фото 6
Власник! Продам 2-х кімнатна квартира, Харківське шосе 148 - фото 7
Власник! Продам 2-х кімнатна квартира, Харківське шосе 148 - фото 8

Власник! Продам 2-х кімнатна квартира, Харківське шосе 148

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
70 000 $
1 243 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 17 декабря 2025, ID: 4594889
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 56.3 м2
  • Площадь кухни 8.4 м2
  • Этаж
  • Этажность 12 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Тип стен Панельный 
Описание
Продам 2-х кімнатну квартиру, Харківське шосе 148, загальна площа 56.3 м2.
Квартира знаходиться в Дарницькому районі м. Києва.
Квартира знаходиться на 8 поверсі 16-поверхового будинку, досить зручне планування.
Планування квартири: 2 кімнати, санвузол роздільний, 2 балкони.
Зручне місцезнаходження, гарна транспортна розвʼязка 5-7 хв транспортом до м. Харківська. Поруч знаходиться в 2-хв пішки від будинку стоянка, магазини, аптеки, з іншої сторони будинку школи та дитячі садки, укриття. Хв 10 до парку Партизанської слави.
В квартирі є 2 кондиціонери, холодильник, пральна машина, телевізор, бойлер. Вся мебель та техніка залишається.
Рієлтори прохання не турбувати.
Перегляд квартири за попередньою домовленістю.
Обратная связь
Славик
офлайн
Похожие объявления
  • Однокомнатная
  • 31.1 м2
  • 4 / 5 эт.
20 500 $
Продаж /Чернігів / Ремзавод/ Квартира по пр Миру на 4му поверху 5ти поверхового будинку без ремонту. Загальна 32м2, кімната 18м2 Нові металопластикові вікна. Нові вхідні двері. Біля будинку зупинка транспорту, магазини, аптеки
Чернигов
Продаж 3к квартири з покращеним плануванням (Ласточка) Кривой Рог 20
  • Трехкомнатная
  • 63 м2
  • 8 / 9 эт.
16 900 $
Якщо Ви шукаєте: Прекрасне планування з великою кухнею! Та краще розташування! Тоді наш варіант точно для Вас) Продам 3-кімнатну квартиру на Ластівці, розташовану на восьмому поверсі дев’ятиповерхового будинку, Довгинцівський район Основна інформація про квартиру: Розташування – зручний спальний район, з розвиненою інфраструктурою та всім необхідним для комфортного проживання. Поруч Варус, магазини, школи та садки, зупинки транспорту Планування – двостороннє, некутове, з роздільними кімнатами, двома лоджіями, більшою кухнею (8.6м), роздільним санвузлом. Стан – житловий, замінена сантехніка у ванній кімнаті, мінялися вікна на лоджіях на металопластикові, встановлений кондиціонер, бойлер, є лічильники на воду, металеві вхідні двері, новий ліфт у будинку. Квартира житлова, але потребує капітального ремонта. Зателефонуйте нам зараз для деталей та організації перегляду. Наша команда готова допомогти вам зробити правильний вибір!
Кривой Рог, Долгинцевский
Продаж затишної 3к на Рудані Кривой Рог 12
  • Трехкомнатная
  • 58.3 м2
  • 5 / 5 эт.
18 200 $ Без комиссии
Шукаєте простір, де у кожного буде своє місце? Ця квартира по вул.Героїв АТО - саме той варіант, де можна одразу "заїжджати та жити". Розташована на п'ятому поверсі п'ятиповерхового будинку. Усі кімнати в квартирі роздільні. Загальна площа - 58.3кв м, житлова - 41.6кв м, кухня - 5.6кв м. Квартира дуже тепла - не кутова! Повністю замінена сантехніка та проводка. Дах після капітального ремонту. Усі меблі та техніка залишаються - не потрібно витрачати гроші на облаштування! Є велика комора для зберігання речей. Також повністю облаштована дитяча кімната. Буквально за кілька кроків школи, садочки, аптеки, лікарні, магазини, супермаркети. Поруч є великий парк - це ідеальне місце для вечірніх прогулянок. Не зволікайте та телефонуйте!
Кривой Рог
офлайн
Славик
На сайте с 16 апреля 2020