1  / 10
Власник. Без комісії. 1 к квартира Русової,1 (Позняки 10 хв) - фото 1
Власник. Без комісії. 1 к квартира Русової,1 (Позняки 10 хв) - фото 2
Власник. Без комісії. 1 к квартира Русової,1 (Позняки 10 хв) - фото 3
Власник. Без комісії. 1 к квартира Русової,1 (Позняки 10 хв) - фото 4
Власник. Без комісії. 1 к квартира Русової,1 (Позняки 10 хв) - фото 5
Власник. Без комісії. 1 к квартира Русової,1 (Позняки 10 хв) - фото 6
Власник. Без комісії. 1 к квартира Русової,1 (Позняки 10 хв) - фото 7
Власник. Без комісії. 1 к квартира Русової,1 (Позняки 10 хв) - фото 8
Власник. Без комісії. 1 к квартира Русової,1 (Позняки 10 хв) - фото 9
Власник. Без комісії. 1 к квартира Русової,1 (Позняки 10 хв) - фото 10

Власник. Без комісії. 1 к квартира Русової,1 (Позняки 10 хв)

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
21 000 грн.
528 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 13 марта 2026, ID: 4842881
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 39.8 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж 14 
  • Этажность 25 
  • С мебелью Да 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Пожарная сигнализация, Консъерж, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка 
Описание
Від власника 1 км квартира 39 кв.м, 14 пов. Русової, 1. Офіційний договір (сплачуються податки).

Будинок заживлений при відключеннях - працює 1 ліфт, є вода, теплопостачання.

Поблизу Фора, Новус, кав’ярні та спортклуби, озера, до м. Осокорки або Позняки (15 хв пішки). Інд. лічильники: вода, тепло, опалення - централізовано.
Оренда в місяць 21 000 + залогова сума 21 000 + комунальні.

Можна з тваринами: маленька собачка або котик.
Зроблено ремонт (нові меблі та сантехніка). Проведено оптоволоконний інтернет (працює при відключеннях), додатково є зарядна станція на 2,2 кВт по типу ЕкоФлоу (вистачпє на ел. чайник, мікрохвильовку, 1 точка освітлення + ноутбук), додатково встановлено накопичувальний бак на 120 літрів запасу води. В кімнаті: двоспальне ліжко 160*200, ортопедичний матрац з чохлом, 2 нові подушки + 2 ковдри, 2 приліжкові тумби, розкладний диван 120*200, комп’ютерний стіл + крісло, вмістка шафа з поличками та штангами для розвішування одягу + 24 вішака, інверторний кондиціонер (-15/+40), Смарт-ТВ (43 диагональ), праска+ прасувальна дошка, на вікнах жалюзі. В коридорі: дві великі шафи для одягу, тумба для взуття, пилосмок. В кухні: вбудована духовка + варильна ел. поверхня, витяжка, мікрохвильова піч, холодильник, посудомийка, гранітна мийка, нова сантехніка, фільтри на питну воду, розкладний кухонний стіл зі стільцями, електрочайник, посуд на 6 персон (тарілки, столові прибори, чашки, стакани), набір каструль зі сковорідкою, миски для готування, кухонні прибори, форми для випічки, інше необхідне для проживання. В кухні засклений балкон з москітною сіткою та жалюзями, дод. стіл та крісло, розкладна сушарка для білизни, драбина щоб дістатися високих полиць.У сумісному санвузлі: нова сантехніка, ванна, пральна машина, корзина для білизни, бойлер на 80л, фільтр на воду, бак на 120 л. води, електро рушникосушарка.

Агентствам забороняється використовувати фото цієї квартири та давати рекламу.
Обратная связь
Ірина
офлайн
Похожие объявления
Здам однокімнатну квартиру Генерала Петрова, 10 квартал, Черемушки, Одеса Одесса 15
    5 200 грн.
    Здам однокімнатну квартиру вул. Генерала Петрова (Євгена Танцюри), Хаджибейський район, 10-й квартал Квартира на 8 поверсі 9-поверхового будинку, повністю мебльована, є вся необхідна техніка. ✅ У будинку є бомбосховище, тож ви почуватиметесь у безпеці. Район із розвиненою інфраструктурою: поруч дитячі садки №171, №239, школи №32, №46, №96. Парк Марка Твена, кінотеатр, супермаркети, магазини, аптеки, салони краси, фітнес-зал, відділення банку. Зручна транспортна розв’язка — тролейбуси №9, 10, маршрутки №149, 214, 197, 191, 175. Легко дістатися в будь-яку частину міста. Ціна: 5200 грн/міс+ залог+ ріелторські Квартира чекає свого орендаря! Дзвоніть зараз — і вже сьогодні можете заселитися у квартиру!
    Одесса, Хаджибейский
    Здам 1-кімнатну квартиру ЖК «Вернісаж» Академіка Корольова/Костанді, Одеса Одесса 10
      8 700 грн.
      Терміново!Здам 1-кімнатну квартиру | ЖК «Вернісаж» | Таїрова | Київський район Здам 1-кімнатну квартиру в ЖК Вернісаж Адреса: Академіка Корольова / Костанді. Площа — 40 м² 4 поверх. Кімната має зручний поділ на зони — окремо зона відпочинку з диваном та спальне місце, що особливо зручно для сім’ї.В квартирі є всі необхідні меблі та техніка для комфортного проживання. Можна одразу заїжджати і жити. Переваги: • зручне планування • розвинений район • все необхідне поруч Інфраструктура: поруч школи №72, №80 дитячі садки №138, №228, №283, «Пружинка», Happy Time, «Наследіє» поліклініка, супермаркети, ресторани, кафе, салони краси. Транспорт: маршрутки №185, 148, 232, 220, 175, тролейбус №7. Ціна: 8700грн + залог+ ріелторські Квартира вільна та готова до заселення. Телефонуйте, показ у зручний час.
      Одесса, Киевский
      Здам в оренду 3к квартиру пров. Є.Коновальця парк Т.Г. Шевченка Днепр 18
        27 000 грн.
        Здам в оренду 3х квартиру пров. Є.Коновальця,13 (Урицького), поруч парк Т.Г. Шевченка та Преображенський собор. Квартира розташована на 5/8 поверсі, будинок цегляний. Площа 128/78/18 м², 3 окремі кімнати, велика кухня, 2 санвузли, лоджія та балкон. Висота стель 3,3 м. Автономне електроопалення, лічильники. Можливість паркування 2х авто у дворі. Закритий двір з охороною. Здається сім'ї, можна з дрібними тваринами. Комунальні платежі сплачуються додатково.
        Днепр, Соборный
        офлайн
        Ірина
        На сайте с 16 апреля 2020