Без комиссии
1  / 20
Власник. 2 кімнатна з новим ремонтом по вул. Університетська. ТОРГ - фото 1
Власник. 2 кімнатна з новим ремонтом по вул. Університетська. ТОРГ - фото 2
Власник. 2 кімнатна з новим ремонтом по вул. Університетська. ТОРГ - фото 3
Власник. 2 кімнатна з новим ремонтом по вул. Університетська. ТОРГ - фото 4
Власник. 2 кімнатна з новим ремонтом по вул. Університетська. ТОРГ - фото 5
Власник. 2 кімнатна з новим ремонтом по вул. Університетська. ТОРГ - фото 6
Власник. 2 кімнатна з новим ремонтом по вул. Університетська. ТОРГ - фото 7
Власник. 2 кімнатна з новим ремонтом по вул. Університетська. ТОРГ - фото 8
Власник. 2 кімнатна з новим ремонтом по вул. Університетська. ТОРГ - фото 9
Власник. 2 кімнатна з новим ремонтом по вул. Університетська. ТОРГ - фото 10
Власник. 2 кімнатна з новим ремонтом по вул. Університетська. ТОРГ - фото 11
Власник. 2 кімнатна з новим ремонтом по вул. Університетська. ТОРГ - фото 12
Власник. 2 кімнатна з новим ремонтом по вул. Університетська. ТОРГ - фото 13
Власник. 2 кімнатна з новим ремонтом по вул. Університетська. ТОРГ - фото 14
Власник. 2 кімнатна з новим ремонтом по вул. Університетська. ТОРГ - фото 15
Власник. 2 кімнатна з новим ремонтом по вул. Університетська. ТОРГ - фото 16
Власник. 2 кімнатна з новим ремонтом по вул. Університетська. ТОРГ - фото 17
Власник. 2 кімнатна з новим ремонтом по вул. Університетська. ТОРГ - фото 18
Власник. 2 кімнатна з новим ремонтом по вул. Університетська. ТОРГ - фото 19
Власник. 2 кімнатна з новим ремонтом по вул. Університетська. ТОРГ - фото 20

Власник. 2 кімнатна з новим ремонтом по вул. Університетська. ТОРГ

Херсон

Пожаловаться
19 500 $
406 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4961804
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 48 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Хрущевка 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Шлакоблочный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Новий дорогий ремонт. 4 поверх 5 поверхового будинку по вул. Університетській, біля Дніпровського ринку, площа 49 м2. 2 кімнатна студія, в якій після капітального ремонту ніхто не проживав. Збільшений санвузол з новою сантехнікою. Тепла підлога (санвузол, робоча зона на кухні). Квартира повністю перепланована, нові дорогі вхідні двері, всі нові комунікації з переобладнанням (світло, опалення, водовідведення, каналізація, лічильники). На підлозі плитка/ламінат, стеля - натяжна. Дорогі пятикамерні пластикові тоновані вікна. Квартира дуже тепла. Залишилося встановити 2 між кімнатних дверей, всі інші роботи завершені на 100%. Все готово для Вашого проживання. Квартира робилася для себе. Борги по квартирі відсутні. Власник. ТОРГ, +38***********54
Обратная связь
Анастасия
офлайн