ВИШУКАНА квартира ЖК Park Avenue VIP вулиця Деміївська 33 Голосіївський район
0 просмотров объявления |
0 сегодня
Добавлено: 4 июля 2026, ID: 5141804
Характеристики
-
Комнат
2
-
Общая площадь
60 м2
-
Площадь кухни
20 м2
-
Этаж
19
-
Этажность
21
-
С мебелью
Да
-
Отопление
Централизованное
-
Комфорт
Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Видеонаблюдение, Парковочное место
-
Коммуникации
Скважина, Электричество
-
Инфраструктура
Детский сад, Школа, Метро, Аптека, Центр города
-
Дополнительно
Только семьям, С хозяевами, Можно студентам
Описание
В оренду пропонується затишна 2-кімнатна квартира в ЖК "Park Avenue VIP".
Загальна площа – 60 м2.
Планування:
- кухня вітальня
- спальня
- 2 санвузла
- гардеробна
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою для комфортного проживання. Зонована тепла підлога. Багато місця для зберігання речей. Встановлено фільтр на воду. У кожній кімнаті великі вікна з чудовим видом.
Комплекс обладнаний генератором для безперебійної подачі води, живлення ліфтів та загального освітлення, а також паркінгом з укриттям для додаткової безпеки мешканців.
Генератор автоматично вмикається при зникненні електрики, забезпечуючи безперебійне функціонування всіх ліфтів, освітлення, подачу води та системи відеоспостереження у будинку. Це гарантує безпеку та комфорт мешканців незалежно від зовнішніх умов.
ЖК "Park Avenue VIP" - це не просто житловий комплекс, це універсальна концепція міста у місті.
На території комплексу ведеться постійне відеоспостереження, вхід на територію – за перепустками.
Інфраструктура: повністю закритий на 100% внутрішній двір без автомобілів, оформлений ландшафтним дизайном, дитячими майданчиками, місцями для відпочинку та зоною для барбекю. Два продуктових супермаркети VARUS і Велмарт, міні маркет, ресторани, спорт клуб «Спорт-Лайф» преміум формату з басейном для дорослих і дітей, з доріжками по 25м, кондитерські, кав'ярні, аптека, відділення банків, spa салони, парковка, парковка, підземний паркінг з мийкою приватний дитячий садок, компанія з експлуатації ЖК.
Відмінне розташування-зручна транспортна розв'язка, дві станції метро в пішій доступності (Голосіївська, Деміївська), до центру міста 5 хв на авто.
Поруч великий парк. Разом з квартирою ви знайдете комфорт, безпеку та бездоганний сервіс.
Перегляди в зручний для Вас час!
#A25839
Похожие объявления
9
Сдам 2к.квартиру ул. Рабочая
3/5 эт.
В квартире есть вся необходимая мебель и техника- стиральная машина, холодильник, телевизор, колонка.
Все чисто, красиво и без запахов.
Балкон остеклен МП.
По всем более детальным вопросам прошу звонить или писать в телеграмм, на сообщение здесь могу не ответить.
Днепр, Чечеловский, Рабочая
14
Сдам 3к.квартиру Гагарина / ТЦ Дафи
7/9 эт. кирп.
Просторная квартира. 76 м2.
Все комнаты раздельные, с.узел совмещенный, гардероб. Балкон и лоджия остеклены.
В квартире есть вся необходимая мебель и техника.
Возле дома, транспортная развязка, ТЦ, супермаркеты, магазины, почта, банки и все необходимое для комфортной жизни.
По всем более детальным вопросам прошу звонить.
Днепр, Шевченковский, Гагарина
9
Сдам 1 к.кв. ЖК Пятый Континент (ж/м Победа-5)
42 м2.
11/15 эт.
Мебель. Техника. Теплые полы.
Уютная и теплая.
По всем вопросам прошу звонить или писать в телеграмм. Здесь на сообщения могу не ответить.
Коллегам просьба не беспокоить.